Літній дизайн-табір для дітей


Літо творчості та креативу чекає на талановитих дітей та підлітків! В межах дизайн-табору учасники познайомляться із графічним дизайном, дизайном інтер’єру та дизайном одягу!... детальніше>>Єврейські дні у Ратуші «(Не)Показане минуле в музеях Східної Європи»


Лекції та дискусії відбуватимуться українською та англійською мовами з синхронним перекладом.“Музейний бум ХХI століття” - так експерти та журналісти називають процеси,... детальніше>>Лекція «Демони Джексона Поллока»


Джексон Поллок (1912-1956) – американський художник. Новаторський підхід Джексона до події, руху і поля збурив мистецтво ХХ-го століття.Інтуїція й непересічна раціональність... детальніше>>Тренінг «Інтерв'ю в деталях»


Програма: Планування, підготовка та організація інтерв’ю;Форми проведення інтерв’ю. Методика проведення. Етапи проведення;Типи інтерв’ю: Проективне інтерв’ю... детальніше>>Зустріч «ІТ-світ. Правда для початківців»


Що ти знаєш сьогодні про ІТ? Це престижно, круто та високооплачувано. Проте це лише вершина айсбергу.Якщо тебе цікавить світ ІТ, програмування і ти хочеш знати про реальний стан ре... детальніше>>Зустріч «Розкажи історію: документальна фотографія»


Гадаєте, фотографія може бути тільки картинкою в вашій рамці на кухні? Є ті, хто через фотографію розповідає цілу історію.Саме тому ми запросили Михайла Палінчака (документаліст, ф... детальніше>>Дизайн Weekend «Текстиль і декорування інтер'єру в стилі Персидський модерн


Дізнайтесь про останні тенденції текстильного дизайну від архітектора та дизайнера іранського походження Solmaz Foolad.У програмі: декорування інтер'єрів у модному стилі "персидськ... детальніше>>Фестиваль локальних продуктів «Повен Стіл»


Ви зможете придбати і тим самим підтримати українського виробника цікаві товари, в асортименті ярмарки – фермерські сири та молочні продукти; домашні ковбаси, паштети, копчен... детальніше>>24-й Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові: точка творення»


Найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи незабаром відчинить двері для своїх відвідувачів. За 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітн... детальніше>>КІНО

Дюнкерк (12+)
25.07 • сьогодні
РомКом Shorts
25.07 • сьогодні
Нікчемний я 3 (0+)
25.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • через 3 дні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 5 днів

ДІТЯМ

Вистава «Рімтімті»
29.07 • через 5 днів
Опера «Попелюшка»
09.09 • більше місяця