ХІІ Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес»


Урочисте відкриття виставки: 16 жовтня о 11:00Давно мрієте про власний ресторан? А можливо про затишний та комфортний готель? Чи бажаєте покращити свій готельно-ресторанний бізнес?... детальніше>>Зустріч «ITEAHub Meetup: Обирає не лише роботодавець: як залучати найкращих працівників»


Ось вам думка, яка допоможе знаходити кращих працівників — «кандидат теж має право вибирати». Щоб винаймати справжніх A-players, роботодавцю потрібно сформулювати... детальніше>>Презентація книги «Де немає бога» Макс Кідрук


Макс Кідрук - український письменник, мандрівникі популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», дилогії... детальніше>>Лекція «З історії літературного Львова: Бубер, Рот, Ауербах, Хешелес»


Розповідатиме Ольга Купчинская Лідовська - керівник музею «Слідами галицьких євреїв» ВЄБФ «Хесед-Ар’є». ==> реєстрація <==Поговоримо про цілком... детальніше>>Свято Сиру і Вина у Львові – 2018


Міське свято Сиру і Вина — це гарна нагода більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові та Україні, відвідати ярмарок, забави, різнопланові роз... детальніше>>Виставка освіти та стажувань за кордоном


Якщо ви побачили запрошення на цей секретний івент - значить ви обрані, адже такого у Львові ще не було...Наймогутніші університети, школи, мовні курси та стажування із 10 країн ча... детальніше>>Фестиваль «Бієнале довіри»


Бієнале довіри запрошує дослідників, підприємців, управлінців, освітян, митців, активістів – усіх зацікавлених – разом вчитися позитивного очікування і цінувати компете... детальніше>>Лекція «Моушн дизайн проти Анімації»


Осінь — час початку навчання, нових стартів та можливостей!Тому саме зараз разом з студією Aztec Animation, ми запрошуємо на лекцію "Моушн-дизайн vs Анімація"Відвідавши цю по... детальніше>>Гаражний розпродаж «Library Garage Sale»


Library Garage Sale - суботній бібліотечний маркет нових, вживаних речей та різноманітної продукції.Можливість звільнити свої полички від непотрібних речей та подарувати їм нове жи... детальніше>>Антихутряний марш «Подивись в очі своїй шубі»


Щороку м'ясна і хутряна промисловість вбиває 70 мільярдів тварин.Перед зимовим сезоном оргнізатори маршу пропонують звернути увагу громадськості саме на проблему натуральної шкіри... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Скажене весілля (12+)
18.10 • сьогодні
DZIDZIO перший раз
25.10 • через тиждень
Життя, яке воно є
18.10 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Halloween»
31.10 • через тиждень
Дизель шоу
19.10 • через 2 дні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Забіг «Union Run»
21.10 • через 4 дні
Рух – Волинь
20.10 • через 3 дні
Турнір з FIFA 19 на PS4
21.10 • через 4 дні

ДІТЯМ

Страшно веселий Гелловін
27.10 • через тиждень
Опера «Попелюшка»
21.10 • через 4 дні