Різдвяний ярмарок 2019


Традиційно на ярмарку будуть гастрономічні та сувенірні сектори, а також будинок Святого Миколая.Наживо зустрітися з Миколаєм, посидіти на колінах у Чудотворця, поділитися з ним мр... детальніше>>Різдвяний ярмарок на Сихові


На Сихові вперше відбудеться Різдвяний ярмарок!Так-так: святкуємо Різдво на Сихові. Розваги, яскрава ілюмінація, вертепи-колядки, різдвяні ласощі і вироби ручної роботи у 13-ти свя... детальніше>>Тренінг з акторської майстерності


Бути... Чи ... Не Бути… на «Тренінгу з акторської майстерності», вирішувати лише Вам!Багато кому із нас до вподоби театр, і , напевне, кожен закоханий у той чи і... детальніше>>Лекція «Культура майя: витоки, здобутки та вплив на сучасність»


Завдяки феноменальним здобуткам у науці, архітектурі й мистецтві, а також складній системі писемності цивілізація майя, без сумніву, може вважатися однією з найрозвиненіших та найв... детальніше>>Презентація книжки «Оперний світ Соломії Крушельницької: путівник по операх з репертуару співачки»


Видання знайомить читачів з оперним репертуаром славетної української співачки, що налічував майже 60 опер різних національних шкіл і напрямів. Лаконічно подано інформацію про комп... детальніше>>Презентація збірки «19 різдвяних історій»


Видавництво Старого Лева» запрошує на незабутній вечір у різдвяній атмосфері з улюбленими авторами. Зустріч відбудеться в межах презентації збірки художної прози «19 рі... детальніше>>Майстер-клас «Новорічний декор + віткритка»


Запрошуємо дітей від 6 років на майстер-клас з виготовлення новорічного декору (ялинка) та вітальної віткритки! детальніше>>Майстер-клас «Солом'яний павук»


Свята стрімко наближаються. Пора готуватись!На численні прохання чудова майстриня Mariia Ivanyshyn проведе у нас в Майстерня Магди Дзвін майстер-клас по плетенню павуків.==> реє... детальніше>>Майстер-клас «Різдвяний переполох»


Свята наближаються! Тож запрошуємо до нас на Святкові Майстер класи! Розклад:1 грудня – плетемо Різдвяного Ангелика, вартість 150 грн. для всіх бажаючих та дітей від 8 років.... детальніше>>Лекція Олега Яськіва «Моцарт: портрет епохи»


Авторський проект Олега Яськіва – це цикл лекцій, присвячених видатним композиторам, письменникам, художникам та їх епохам, у яких літературне слово поєднується з музикою та... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Пригоди S Миколая
17.12 • сьогодні
Я, ти, він, вона
27.12 • через тиждень