Міжнародна виставка «Листи Юзефи: витяг із забуття»


18 травня, до Міжнародного дня музеїв, у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» (прос. Чорновола, 45 Г) британський науковець Майкл Деніел Сагатіс... детальніше>>Літня навчально-пізнавальна школа-табір «ІТ Сamp»


Львівська обласна Мала академія наук та кафедра “Систем штучного інтелекту” НУ"Львівська Політехніка" запрошують школярів у “ІТ Сamp”. Тут Ви зможете ближче... детальніше>>Тренінг-експертиза «Співбесіда твого життя»


Отримайте життєво необхідні навички для успішного працевлаштування!За 1 день у 4 модулях по 1,5 години ви:навчитесь основам ефективної самопрезентації;пройдете 3 типи співбесід;отр... детальніше>>Соціальний проект «Лапки у твоїх руках»


Якщо ти бажаєш подарувати любов собаці, яка ніколи її не відчувала, приходь на проект "Лапки у твоїх руках" та зроби це!Ти зможеш прогулятись з собаками з ЛКП "Лев" і відчути незаб... детальніше>>Fashion-сніданок з Оленою Болдирєвою


Запрошуємо на перший з серії fashion-cніданків від Lviv fashion platform! З Olena Boldyreva ми поговоримо про те, як підбирати та де купувати речі для базового гардеробу, як адапту... детальніше>>Сімейний день надзвичайних ситуацій


Сімейний день надзвичайних ситуацій – це простір, де діти та дорослі зможуть побачити та зрозуміти у чому полягає робота «пожежного – рятувальника».У цей де... детальніше>>Майстер-клас з миловаріння


Будемо робити натуральне мило з самої першої крапельки оліі, із нашею майстринею.Якщо ви любите все натуральне і ще ніколи не користувались натуральним милом, то пора відкрити його... детальніше>>Психологічна гра «Корабель бажань»


Із якої матерії зіткані наші бажання? Тонкий шовк передчуття і оксамит фантазії. А ще неймовірний колаж підсвідомих імпульсів і відчуттів… Як дослідити склад цієї матерії? Я... детальніше>>Майстер-клас «Виготовлення чашки. Кераміка»


Маючи таку чашечку та ще й зроблений своїми руками, кожен Ваш ранок буде починатися з смачного чаю, у чашці з приємними спогадами Запрошуємо усіх, кому вже виповнилось 6 років... детальніше>>Лекція «У пошуках смаку з Авророю Огородник»


вже понад десять років займається усім, що стосується їжі – вивчає історію продуктів, досліджує гастрономічну культуру України, подорожує світом у пошуках смаків. А тепер зап... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень