VI Ярмарок житла/ ІІ Ярмарок енергозбереження


VI Ярмарок Житла традиційно збирає в одному місці усіх забудовників Львова та області. Це місце, де можна буде не тільки розглянути усі пропозиції нерухомості, а ще й отримати спок... детальніше>>Відкрита лекція  «Запрошення в Тепер»


Кожна людина прагне бути в гармонії з собою та іншими. Але на особистому рівні і на рівні суспільства постійно виникають ситуації та виклики, з якими не завжди вдається впоратись.Н... детальніше>>Розмова «Terra Incognita перекладу»


Запрошуємо на розмову з перекладачками Яриною Винницькою та Яриною Тарасюк. Модераторка — Галина Сафроньєва.Львівське видавництво «Terra Incognita» з'явилося на у... детальніше>>Кулінарний майстер-клас, спільна трапеза та смачні розмови


Запрошуємо Вас приготувати три страви за келихом смачного вина з цікавими та смачними розмовами. Гриби на столі, що може бути кращим. Ви дізнаєтеся історію, походження страв, таємн... детальніше>>Фестиваль «День Сихова»


ГО "Інститут Суспільних Ініціатив" запрошує усіх сихівчан, мешканців інших районів Львова та гостей на святкування Дня Сихова! У програмі фестивалю:розваги для дітей та батькі... детальніше>>V Всеукраїнський ярмарок ретро-техніки та запчастин


Програма виставки:23 вересня, субота 07:00-10:00 - Заїзд транспорту та реєстрація учасників; 11:00 - Відкриття ярмарку; 11:30 - Урочистий проїзд ретротранспорту від... детальніше>>Фестиваль «Медова осінь»


Запрошуємо до Винник на перший у Львові фестиваль питного меду та оздоровчої бджолопродукції, вина і сиру. Організатори: Винниківська міська рада, КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчи... детальніше>>Дводенний семінар з медитації «Мистецтво бути людиною»


«Мистецтво Бути людиною» – це семінар, протягом якого ми спробуємо з’ясувати, як тренування розуму за допомогою медитації може сприяти нашому особистому роз... детальніше>>Лекція «Текстиль і декорування інтер'єру в стилі Персидський модерн»


Дізнайтесь про останні тенденції текстильного дизайну від архітектора та дизайнера іранського походження Solmaz Fooladi!22 вересня 18:00-21:00 - Лекція “Текстиль і Декоруванн... детальніше>>Майстер-клас з олійного живопису «Осінній пейзаж»


Цього разу малюємо осінній пейзаж під керівництвом художника Володимира Риботицького, надихаючись творами персональної виставки митця в музеї.Запис обов’язковий за телефоном&... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
22.09 • сьогодні
Сьома печатка
22.09 • сьогодні

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА