Дегустація вин «Південь Італії: різноманіття стилів та смаків»


Запрошуємо Вас на дегустацію вин сонячної Італії. Цього разу cпробуємо яскраві і насичені вина з таких південних регіонів, як Апулія, Калабрія і Сицилія.Дегустаційна карта:Біле сух... детальніше>>Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького»


Львів - чи не найголовніше місто у творчій, інтелектуальній та громадсько-політичній біографії Остапа Луцького (1883-1941). Так само, як неможливо сприймати історію Галичини, її ку... детальніше>>Майстер-клас «Великодні декори»


Запрошуємо дітей та дорослих. Будемо виготовляти оригінальні підвіски-писанки із мішковини і оздоблювальних матеріалів.Обов'язковий попередній запис за телефонами.Кількість місць о... детальніше>>Презентація книги Валерії Пікколи «Мій друг - Єдиноріг!»


Ця книга про одного чудового хлопчика на ім'я Іван, в якого дуже вірить його мама.Спочатку все було як завжди. Але з появою у кімнаті Вані єдинорога в його житті починають відбуват... детальніше>>Весняна пластова толока-висадження дерев «Більше рук - більше чистоти»


Метою толоки є залучення молоді до проблем екології середовища, усвідомлення персональної відповідальності за стан довкілля, та виховання відчуття гармоніїї співіснування з природо... детальніше>>Майстер-клас з розпису писанок


Майстерня з радістю запрошує на передвеликодній майстер-клас. Готуємось до Великодня. Запрошуємо до нас на розпис писанок разом із нашею майстринею, у традиційній Українській техні... детальніше>>Lemberg Food
Lemberg Food • через 3 дні


Українські крафтові виробники завжди створюють дещо особливе. Ми точно знаємо, що чиясь бабуся робить найсмачніші в місті наливки, а чийсь однокласник переїхав у село та відкрив ек... детальніше>>Показ колекції одягу «Litteris ET Artibus»


Національний університет «Львівська політехніка» і Науково-технічна бібліотека запрошують усіх бажаючих на показ одягу "Smolinska".Основою колекції є вишукані сукні та... детальніше>>Майстер-клас із стратегічного маркетингу Гарретта Джонстона


Клієнтоцентричність на 360˚ для вибухового процвітання українського бізнесу Майстер-клас Гарретта Джонстона зі стратегічного маркетингу Цей майстер-клас – для підприємців, а... детальніше>>XI Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма»


Вже в дев’яте кращі, яскраві, цікаві та популярні спікери, досвідчені тренери, а також відомі особистості зберуться на одному майданчику, щоб поділитися успішним досвідом, ун... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
21.09 • більше місяця
Привид у броні
30.03 • завтра

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Вечірка «Smile :) party»
01.04 • через 4 дні