Презентація абетки-енциклопедії «Антонич від А до Я»


За участю автора Данила Ільницького та ілюстраторів книжки Людмили та Володимира СтецьковичівГасла, підібрані Данилом Ільницьким на кожну літеру алфавіту, розповідають про те, кого... детальніше>>Лекція «Віденська Академія мистецтв і львівський живопис кін.18-поч.19ст»


Лекція в рамках виставки "Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ - першої половини ХІХ ст."Лариса Купчинська - кандидат мистецтвознавства, доцент, науковий співробітник Львівської націон... детальніше>>Тілесний тренінг «Емоції: прояв та керування»


Тренінг проходить в рамках щотижневого клубу Lviv NLP Club.Формат: ігри та практичні вправи в групі.Щоразу Ви отримуєте досвід, як спрощувати своє життя та звички за допомогою інст... детальніше>>Лекція Роксоляни Гавалюк «Музичні символи в архітектурі Львова»


Розповідатиме Роксоляна Гавалюк – музикознавець, викладач теоретичних дисциплін ЛДМУ ім. С. Людкевича.==> реєстрація <== Під час зустрічі поговоримо про музичну си... детальніше>>Лекція Юліана Чаплінського «Архітектура після Другої світової війни»


У цій лекції ми поговоримо про те, як змінилися цінності в архітектурі після Другої світової війни у різних країнах.Про появу нового урбанізму, наслідки діяльності урбаністичних шк... детальніше>>Зимовий табір «Сімейний стАРТап»


Незабаром зима, а з нею і зимові розваги. Програма:Катання на лижах з інструктором.Катання на лижах/санках для дітей!Насичена розважальна програмаСімейна арт-терапіяЦікаві май... детальніше>>Майстер-клас «7 секретів художнього цифрового фото»


Для школярів 10-15 років провідний викладач Академії, фото-художник Міжнародної федерації фотографічного мистецтва, лауреат українських та закордонних фото-конкурсів Віталій Воробй... детальніше>>Майстер-клас «Набір для супу»


Маючи такий набір та ще й зроблений своїми руками, Ваша малеча буде їсти супчик з більшим бажанням!Запрошуємо усіх, кому вже виповнилось 7 років, на майстер-клас з кераміки в Гонча... детальніше>>Лекція Віти Сусак «Динамоколір і його автор Олекса Грищенко»


Олекса Грищенко (Alexis Gritchenko, 1883-1977) – живописець, художній критик, чия творчість пов’язана з Україною, Росією і Францією. В 1910-ті рр. він розробив власний... детальніше>>Презентація у Львові «The University of Winnipeg», Канада


Ви вже вирішили чи тільки почали думати про отримання вищої освіти в Канаді?  Вам не подобається ваша робота і ви хочете змінити спеціальність, не витрачаючи при цьому роки на... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
24.01 • сьогодні
Свінгери (16+)
24.01 • сьогодні
Темні часи (12+)
24.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 2 дні
Вечірка «Вибух драйву»
27.01 • через 4 дні

КУЛЬТУРА

Опера «Notre Dame de Paris»
24.02 • більше місяця
Вистава «Женихи»
26.02 • більше місяця