Літній драйв в дитячих клубах Львова


Розклад занять:Личаківський район:«Театральне літо» 03.06-28.06.2019 | вт-сб 15:00-18:00вул, Коціловського, 16, клуб «Мандарин»254-62-63; 068-654-92-77Табір... детальніше>>Лекція та зустріч з учасниками експедиції «Стежками Предків: Григорій Кузневич — (не)забутий Каменяр


В першій частині заходу поговоримо про життя та творчість відомого каменяра Григорія Кузневича. Лекцію прочитає дослідник творчості майстра з Старого Брусна - Станіслав Клосовський... детальніше>>Зустріч «ДоступноЄвротур: Як це було»


Dmytro Schebetyuk розповість про #ДоступноЄвротур у Львові! Протягом місяця він разом із товаришем подорожував автостопом Європою. На двох вони мали лише €100. Заробляли грою... детальніше>>Лекція Орисі Кулик «Коли Україна правила Росією: пост-сталінська партійна політика»


В одному популярному анекдоті добре показано поширене сприйняття про тих, хто правив Радянським союзом за Брежнєва. На питання, як можна поділити російську історію, людина назвала... детальніше>>Зустріч «Чоловіки з Марса, жінки з Венери. Як жити на одній планеті?»


Уявіть собі, що прадавньою батьківщиною чоловіків був Марс, а жінок - Венера. І можливо ми дійсно інопланетяни один для одного. Впевнені, що і самі Ви не раз ставали свідками того,... детальніше>>Вистава «Beautiful Карпати»


Вивчаємо англійську разом!Особливістю вистави є те, що вона орієнтована на найменших глядачів, а саме на дітей віком від 4 років. Режисер та художник вистави запрошують глядачів ві... детальніше>>Презентація «Таємничий світ Бернара Вербера»


Ви є не тим, ким себе вважаєте. Але чи вдасться вам згадати, ким ви є насправді? Йдеться не про короткотривалу чи довготривалу пам’ять, а про пам’ять глибоку... Навіть... детальніше>>Ланч із зіркою В'ячеславом Узєлковим


Запрошуємо завітати до нас на Ланч та відверту розмову з В’ячеславом Узєлковим – відомим українським боксером і зіркою українських екранів! !Він руйнує усі стереотипи п... детальніше>>Презентація книги розмов Тімоті Снайдера з Тоні Джадтом «Роздуми про ХХ століття»


Запрошуємо на презентацію книжки розмов Тімоті Снайдера з Тоні Джадтом «Роздуми про ХХ століття» — світового інтелектуального бестселера, останньої прижиттєвої кн... детальніше>>Конференція «Здоров’я, молодість, краса»


Конференція «Здоров’я, молодість, краса» – це можливість дізнатися про зоровий спосіб життя все, що Ви давно хотіли, але соромились запитати. Тільки на... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
26.06 • сьогодні