Презентація дослідження «Дамо дітям рухатись»


Як зрушити з мертвої точки реформи шкільної освіти?Цілком очевидно, що гіподинамія - одна з найгостріших проблем сучасності, і вона лежить в основі безлічі інших проблем зі здоров'... детальніше>>Презентація книги «Світ Софії»


«Хто ти?» і «Звідки взявся світ?» - прадавні питання, на які людство шукає відповіді, скільки існує. Чотирнадцятирічна Софія Амундсен, отримавши загадкового... детальніше>>Зустріч «Управління фінансами: хто кого?»


Яка вона - жінка-підприємець?Якими знаннями має володіти? З якими труднощами бореться? Як все встигає?iHUB Lviv, за підтримки Estonia Development Cooperation, відновлює Програму пі... детальніше>>Дитяча субота присвячена дню народженню Лесі Українки


У програмі:Читання книжки "Лісова пісня";Майстер-клас із колажу "Пані Леся".Чи пам'ятаєте ви образ Лесі Українки, який нам прививали у школі? Геніальна поетка, письменниця, перекла... детальніше>>Зустріч «Син маминої подруги: Дмитро Герасименко»


"Син маминої подруги" - це такий івент, якого нам не вистачало самим. Це абсолютно чесно про те як робляться великі справи. На прикладах, із цифрами та конкретними алгоритмами дій.... детальніше>>Майстер-клас з приготування алу-патрів та томатно-кокосового супу


Проводить майстер-клас Marichi Kryzhanovska, вегетаріанка, в минулому шеф-кухар дитячого табору та просто дуже позитивна та світла особистість, яка поділиться з вами цікавими і сма... детальніше>>Всеукраїнська антихутряна акція «Знімай хутро назавжди!»


Львів виходить на Всеукраїнську антихутряну акцію!Запрошуємо виходити до Ратуші із закликом до перехожих відмовитися від кривавого матеріалу і вимогою до влади заборонити хутряні ф... детальніше>>Майстер-клас з олійного живопису


В останній день виставкового проекту "Відомий і невідомий Труш" запрошуємо Вас на майстер-клас з олійного живопису. Разом з художницею Тетяною Гамрищак зануримось у світ малярських... детальніше>>Презентація нової книжки Марії Ткачівської «Тримайся за повітря»


Перше кохання стало для Соломії і першим розчаруванням. Художник Андрій був для неї єдиним, а вона для нього — однією з багатьох. Тож, коли трапилася можливість поїхати на за... детальніше>>Фортепіанна презентація роману «До музики»


Що поєднує Шопена, Бетховена, Брамса, Ґріґа та Дебюссі, крім того що вони геніальні композитори? Їхні музичні композиції фігурують на сторінках творів відомого норвезького письменн... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 6 днів
Кастинг «Miss Lviv 2019»
21.02 • сьогодні
Вечірка «LOL party»
22.02 • через 2 дні