Дискусія «Культурні тренди-2020. Хто і що їх визначатиме?»


Книгарня «Є» та часопис Тиждень запрошують на публічну дискусію «Культурні тренди-2020. Хто і що їх визначатиме?» за участю Єжи Онуха та Михайла Якубовича.... детальніше>>Презентація книжки Ольги Герасим'юк «Я повернулася. Люблю»


25 січня о 16:00 відома українська телеведуча та громадська діячка Ольга Герасим'юк презентуватиме свою книжку у Львові. «Я повернулася. Люблю» - збірка есеїв та дорожн... детальніше>>Зустріч «Як стати Front-end-розробником та почати працювати в ІТ?»


Front-end є одним з найцікавіших і найперспективніших напрямків IT, в розвиток якого величезний вклад роблять топові світові компанії, такі як Google, Facebook та ін. З кожним роко... детальніше>>Лекція Миколи Палиги «Пін-код від скриньки з сюжетами»


Книгарня «Є» та видавництво Дім Химер запрошують на лекцію Миколи Палиги «Пін-код від скриньки з сюжетами. Мотиваційна екскурсія галереєю засобів для написання ко... детальніше>>Лекція Володимира Кузнєцова «КосмоГорор та НФ жахи»


6 лютого у львівській книгарні «Є» (проспект Свободи, 7) відбудеться лекція Володимира Кузнєцова «КосмоГорор та НФ жахи», присвячена виходу дебютного роману... детальніше>>Ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО-2020»


У Львівському Палаці мистецтв відбудеться яскрава та довгоочікувана подія - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО», яка збере кращих представників ювелірної галузі з усіх... детальніше>>Весняний Будівельний Форум - 2020


Щороку навесні Будівельний Форум є платформою для зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів в західному регіоні країни. Це... детальніше>>XXVI Львівський медичний Форум та XXVI медична виставка «ГалМЕД»


Форум та виставка – найбільший спеціалізований проект Західної України, який представляє новітні технології, сучасне обладнання, вироби медичного призначення, фармацевтичні п... детальніше>>XI Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-ЕКСПО»


Cтоматологічна виставка «Дентал-ЕКСПО» збирає понад 10 років поспіль у Львові вчених, фахівців у галузі стоматології, представників відомих фірм-виробників стоматологіч... детальніше>>КІНО

Скажене весілля 2
23.01 • сьогодні
Дулітл
23.01 • сьогодні
Мої думки тихі
23.01 • сьогодні