всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Тренінг «Надання першої медичної допомоги»


50 000 -  стільки українців щорічно можна врятувати за умови своєчасного надання домедичної допомоги.Саме на тренінгу дізнаємося про :правила безпеки при наданні першої медичн... детальніше>>Дитячий профорієнтаційний фестиваль «Місто професій 2019»


"Місто професій"- це дитячий соціальний профорієнтаційний проект, метою якого є дати можливість спробувати себе у різних професіях. Фестиваль проводять для дітей вже не вперше... детальніше>>Арт-заняття «Художник в пошуках натхнення»


Це можливість зануритись у казковий світ художньої майстерні.Випробувати найрізноманітніші арт-техніки:ниткографію,гратаж,кляксографію,акватипію.Тож не пропустіть нагоди створити в... детальніше>>Арт-заняття «Замок мрії»


Чудова нагода відчути себе справжнім архітектором та створити дім для улюбленої казки.Окрім, цього на Вас чекають цікаві арт-вправи у поєднанні з веселими іграми.Полюбляєте щось не... детальніше>>Майстер-клас «Виготовлення прикрас з фетру»


Тканина фетр - це неймовірно ніжний матеріал із вовни, що ідеально підходить для створення брошок, іграшок та не тільки. Тож нагадуємо усім маленьким рукодільникам про чудову нагод... детальніше>>Конференція «HR Connect Conference Lviv 2019»


Вітайте вже третю конференцію HR Connect! На ній ви зможете обмінятися досвідом, дізнатись про тренди та поспілкуватись з колегами.Ми створимо простір для обміну актуальними ідеями... детальніше>>Конференція «Lviv Project & Product Management Day 2019»


Lviv Project & Product Management Day - це подія для менеджерів проектів та розробки продукту в ІТ-компаніях. Тут ми збираємо найкращих спікерів з усіх конференцій серії Projec... детальніше>>Майстер-класу з живопису «Мрії про море»


Викликаємо літо!Запрошуємо діток 7-10 років помріяти про літо, море та відпочинок у форматі майстер-класу з живопису!Протягом заняття у дружній атмосфері ми познайомимось з відомим... детальніше>>Науково-розважальне шоу «О-шоу»


О-шоу – лабораторія в якій фантастика стає реальністю!Професор Нейтрон покаже як може горіти вода, створить безпечний вулкан та смачну наукову газовану воду!Почистить зу... детальніше>>Майстер-клас «Плетіння браслетів виживання»


Безпека та прикраса для дорослих і дітей. Браслет виживання з паракорду - це сплетений певним чином компактний виріб із шматка міцного шнура, довжина якого може складати 3-5 метрів... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Джон Уік 3
24.05 • сьогодні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через 2 тижні
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні
Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • через тиждень