всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Майстер-клас «Вибійка на тканині»


У Львові триває літо!!! В нашій музейній робітні Ви маєте змогу створити свій власний дизайн літньої футболки, або торбинки, використовуючи наші кліше із розмаїтими орнаментами. А... детальніше>>Майстер-клас «Інтерв'ю: як? з ким? для чого?»


Ти хочеш знімати, писати, творити інтерв’ю, але не знаєш з чого почати?Ти вже працюєш у цій сфері, але хочеш отримати нові знання?Тоді тобі на наш майстер-клас!⠀На теоретичні... детальніше>>ITEAHub MeetUp: «Сиди, тестуй», або чому QA — це не так просто»


Професійні навички тестувальника не можна обмежувати списком із булітів: дивись туди, пиши оце, тестуй сюди. Як і в кожній професії, у QA-спеціалістів є специфіка — саме те,... детальніше>>Етнофестиваль у Victoria Gardens
Етнофестиваль у Victoria Gardens • через тиждень


Ярмарок косівських та коломийських вишиванок, етноподіум, музичні колективи, зона фудкорту, розваги для дітей та дорослих, виступи неймовірної Оксани Мухи та запального гурту Kozak... детальніше>>Лекція «Влучай завжди в десятку. Як запам'ятовувати текстову інформацію»


Список тасків на день + список покупок + список нагадування про зустрічі + паролі до усіх акаунтів… СТОП.Зробіть своє життя простішим, адже навчитися запам'ятовувати усі нео... детальніше>>Вірші на даху з Яніною Соколовою


На даху !FESTrepublic виступить акторка, журналістка та телеведуча Яніна Соколова. В цей прекрасний вечір для вас прозвучать кращі вірші української класики, а джазова музика тільк... детальніше>>26 Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові»


Упродовж 5 днів можна буде відвідати культурні та освітні заходи, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Book Forum, адже події відбува... детальніше>>Конференція «Lviv IT Arena 2019»
Конференція «Lviv IT Arena 2019» • більше місяця


Наймасштабніша у Західній Україні конференція, присвячена сучасним інформаційним технологіям – Lviv IT Arena.Програмісти, розробники, керівники ІТ компаній та стартапери збер... детальніше>>КІНО

Король Лев
19.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
19.07 • сьогодні
Гамлет: Камбербетч
19.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «YouTube Party у MYplay»
21.07 • через 2 дні
Вечірка «Basseidon Birthday Rave»
20.07 • через 2 дні
Вечірка «White White Party»
27.07 • через тиждень