всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Дискусія «Культурні тренди-2020. Хто і що їх визначатиме?»


Запрошуємо вас на Дискусію «Культурні тренди-2020. Хто і що їх визначатиме?». Модеруватиме Дмитро Крапивенко, головний редактор журналу «Український тиждень»... детальніше>>Презентація книжки Ольги Герасим'юк «Я повернулася. Люблю»


25 січня о 16:00 відома українська телеведуча та громадська діячка Ольга Герасим'юк презентуватиме свою книжку у Львові. «Я повернулася. Люблю» - збірка есеїв та дорожн... детальніше>>Зустріч «Як стати Front-end-розробником та почати працювати в ІТ?»


Front-end є одним з найцікавіших і найперспективніших напрямків IT, в розвиток якого величезний вклад роблять топові світові компанії, такі як Google, Facebook та ін. З кожним роко... детальніше>>Лекція Миколи Палиги «Пін-код від скриньки з сюжетами»


Книгарня «Є» та видавництво Дім Химер запрошують на лекцію Миколи Палиги «Пін-код від скриньки з сюжетами. Мотиваційна екскурсія галереєю засобів для написання ко... детальніше>>Лекція Володимира Кузнєцова «КосмоГорор та НФ жахи»


6 лютого у львівській книгарні «Є» (проспект Свободи, 7) відбудеться лекція Володимира Кузнєцова «КосмоГорор та НФ жахи», присвячена виходу дебютного роману... детальніше>>постійні події
Центр музичного розвитку «Tempo»


Хто такий Дзень-Бум і що він робить у Королівстві Музика? Не знаєте? А ми розкажемо!) Дзень-Бум – хлопчик-звук - це головний герой «Пізнавальних музичних занять»... детальніше>>КІНО

Скажене весілля 2
24.01 • сьогодні
Мої думки тихі
24.01 • сьогодні
Дулітл
24.01 • сьогодні

ДІТЯМ

Вистава «Дюймовочка+»
31.01 • через тиждень
Опера «Попелюшка»
02.02 • через тиждень