всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Лекція Ірини Сенчук «Вільям Шекспір: «розенкрейцерівська маска»,


Чому постає «шекспірівське питання»? Які факти відомі про життя англійського барда і його професійну діяльність? Що спровокувало сумніви щодо авторства Шекспірових твор... детальніше>>Майстер-клас «Класичне писанкарство»


На Великдень здавна прийнято обмінюватись писанками. Наші предки розписували писанку оберегами та символами. Якими саме розкажемо та навчимо гастей нашої студії. Класична техніка р... детальніше>>Майстер-клас із прикрашання пасочки


Чудовий майстер-клас, де діти зможуть проявити свою креативність у незвичному прикрашанні великодньої пасочки.Приходьте! Буде смачно і дуже гарно!Попередня реєстрація за номером те... детальніше>>Дитячий майстер-клас «Солодкий декор на Пасху»


Відпочинковий комплекс Park. Art of Rest разом з Радіо FM Галичина запрошують на дитячий Великодній майстер-клас!З випіканням Великоднього хліба - паски, пов’язані різноманіт... детальніше>>Майстер-клас з випікання пасок


Запрошуємо на великодній майстер-клас з випікання пасок від фіналістки проекту "Мастер Шеф" Наталка Петрик та вихованців родинного дому "Покрова". На площі перед оперним разом випі... детальніше>>Антуражний ретро-вечір «Ретро, маестро!»


Поринути в атмосферу 20-30‘s, одягти виґлянцовану сукню чи костюм, взути випуцовані святошні мешти, відчути себе гоноровою пані чи гоноровим паном минулого століття можна у П... детальніше>>Лекція «Леонардо да Вінчі. Український слід»


Більшість знаменитих малюнків Леонардо да Вінчі в одному місці – усі винаходи, прозріння, креслення – більшість в Codex Atlanticus. Що пов’язує його з Україною?У... детальніше>>Серія лекцій «10 друзів рівності | лекції про вчинки, що змінили історію світу»


Як секретарка Роза Паркс зробила Обаму президентом? Як студенти Львівського університету Лемкін та Лаутерпахт змінили обличчя Західного Світу? Як цей світ сьогодні змінює Папа Фран... детальніше>>Ярмарок вакансій «Імпульс»


"Ти зможеш!" вирішили ми і знайшли, як надати можливість.Ярмарок Вакансій "Impulse" - це місце, де кожен амбітний студент безкоштовно може знайти роботу до душі. Студенти і випускн... детальніше>>Дитячий форум–фестиваль читання «Книгоманія» 2019 «Супергерої рятують планету»


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія” – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.Це 3 дні читання, конкур... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Прокляття Ла Йорони
24.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «The Disco Egg»
28.04 • через 5 днів

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Фестиваль писанок 2019
24.04 • сьогодні
Концерт Тима Белорусских
28.05 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця

ДІТЯМ