всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Лекція др. Карела Беркгоффа «Масове вбивство у Бабиному Яру: історія, пам’ять і сучасні проекти»


Наприкінці вересня – на початку жовтня 1941 р., уперше в історії, столичне місто у Європі втратило практично усе єврейське населення під час навмисного вбивства. Під час лекц... детальніше>>Відкрита лекція  «Запрошення в Тепер»


Кожна людина прагне бути в гармонії з собою та іншими. Але на особистому рівні і на рівні суспільства постійно виникають ситуації та виклики, з якими не завжди вдається впоратись.Н... детальніше>>Кулінарний майстер-клас, спільна трапеза та смачні розмови


Запрошуємо Вас приготувати три страви за келихом смачного вина з цікавими та смачними розмовами. Гриби на столі, що може бути кращим. Ви дізнаєтеся історію, походження страв, таємн... детальніше>>Дводенний семінар з медитації «Мистецтво бути людиною»


«Мистецтво Бути людиною» – це семінар, протягом якого ми спробуємо з’ясувати, як тренування розуму за допомогою медитації може сприяти нашому особистому роз... детальніше>>Лекція «Текстиль і декорування інтер'єру в стилі Персидський модерн»


Дізнайтесь про останні тенденції текстильного дизайну від архітектора та дизайнера іранського походження Solmaz Fooladi!22 вересня 18:00-21:00 - Лекція “Текстиль і Декоруванн... детальніше>>Майстер-клас з олійного живопису «Осінній пейзаж»


Цього разу малюємо осінній пейзаж під керівництвом художника Володимира Риботицького, надихаючись творами персональної виставки митця в музеї.Запис обов’язковий за телефоном&... детальніше>>Казки в музеї з дитячим клубом «Невгамовні читайлики»


На наших найменших відвідувачів чекає музейна казково-годинникова пригода.Цього разу з "Невгамовними читайликами" познайомимось з чудовою історією Ірини Мацко "Тік-так", дізнаємось... детальніше>>Майстер-клас «Скляна брошка в техніці вітраж Тіффані»


Запрошуємо разом з нами створити скляну, витончену прикрасу-брошку в техніці вітражу!Що ви отримаєте? Пізнаєте цікаву техніку - вітраж «Тіффані», дізнаєтеся про різнома... детальніше>>Конференція «Lviv IT Arena 2017»
Конференція «Lviv IT Arena 2017» • через тиждень


Львів – це місто, яке збирає на численних подіях не лише поціновувачів гарної музики, кави та шоколаду, а й справжніх знавців технологій та трендів! Якщо ти живеш інформацією... детальніше>>Майстер-клас із народного співу


Вчитиме нас співати Наталія Сербіна - співачка, лірниця (виконавиця на колісній лірі), музикознавець, етномузиколог, дослідниця фольклору, колишня учасниці гуртів "Древо" та "Божич... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
21.09 • завтра
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.09 • через 3 дні

ДІТЯМ

Вистава «Куди зникло море»
27.09 • через тиждень