всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Літній драйв в дитячих клубах Львова


Розклад занять:Личаківський район:«Театральне літо» 03.06-28.06.2019 | вт-сб 15:00-18:00вул, Коціловського, 16, клуб «Мандарин»254-62-63; 068-654-92-77Табір... детальніше>>Лекція та зустріч з учасниками експедиції «Стежками Предків: Григорій Кузневич — (не)забутий Каменяр


В першій частині заходу поговоримо про життя та творчість відомого каменяра Григорія Кузневича. Лекцію прочитає дослідник творчості майстра з Старого Брусна - Станіслав Клосовський... детальніше>>Лекція Орисі Кулик «Коли Україна правила Росією: пост-сталінська партійна політика»


В одному популярному анекдоті добре показано поширене сприйняття про тих, хто правив Радянським союзом за Брежнєва. На питання, як можна поділити російську історію, людина назвала... детальніше>>Зустріч «Чоловіки з Марса, жінки з Венери. Як жити на одній планеті?»


Уявіть собі, що прадавньою батьківщиною чоловіків був Марс, а жінок - Венера. І можливо ми дійсно інопланетяни один для одного. Впевнені, що і самі Ви не раз ставали свідками того,... детальніше>>Конференція «Здоров’я, молодість, краса»


Конференція «Здоров’я, молодість, краса» – це можливість дізнатися про зоровий спосіб життя все, що Ви давно хотіли, але соромились запитати. Тільки на... детальніше>>26 Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові»


Упродовж 5 днів можна буде відвідати культурні та освітні заходи, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Book Forum, адже події відбува... детальніше>>Конференція «Lviv IT Arena 2019»
Конференція «Lviv IT Arena 2019» • більше місяця


Наймасштабніша у Західній Україні конференція, присвячена сучасним інформаційним технологіям – Lviv IT Arena.Програмісти, розробники, керівники ІТ компаній та стартапери збер... детальніше>>КІНО

Історія іграшок 4
26.06 • сьогодні