всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Тренінг з акторської майстерності


Бути... Чи ... Не Бути… на «Тренінгу з акторської майстерності», вирішувати лише Вам!Багато кому із нас до вподоби театр, і , напевне, кожен закоханий у той чи і... детальніше>>Лекція «Культура майя: витоки, здобутки та вплив на сучасність»


Завдяки феноменальним здобуткам у науці, архітектурі й мистецтві, а також складній системі писемності цивілізація майя, без сумніву, може вважатися однією з найрозвиненіших та найв... детальніше>>Майстер-клас «Новорічний декор + віткритка»


Запрошуємо дітей від 6 років на майстер-клас з виготовлення новорічного декору (ялинка) та вітальної віткритки! детальніше>>Майстер-клас «Солом'яний павук»


Свята стрімко наближаються. Пора готуватись!На численні прохання чудова майстриня Mariia Ivanyshyn проведе у нас в Майстерня Магди Дзвін майстер-клас по плетенню павуків.==> реє... детальніше>>Майстер-клас «Різдвяний переполох»


Свята наближаються! Тож запрошуємо до нас на Святкові Майстер класи! Розклад:1 грудня – плетемо Різдвяного Ангелика, вартість 150 грн. для всіх бажаючих та дітей від 8 років.... детальніше>>Лекція Олега Яськіва «Моцарт: портрет епохи»


Авторський проект Олега Яськіва – це цикл лекцій, присвячених видатним композиторам, письменникам, художникам та їх епохам, у яких літературне слово поєднується з музикою та... детальніше>>Майстер-клас «Розпис пряників з Вірою Манько»


Свята наближаються, а Ви не готові?Приходьте до нас розписувати пряники. Запрошуємо дорослих та дітей від 7 років на майстер-клас. ==> реєстрація <==Всі необхідні м... детальніше>>Майстер-клас для дітей «Новорічний гномик»


Вік від 6 років.Всі матеріали входять у внесокЗапис за телефоном або у приват Iryna Salo детальніше>>Проект «Теура. Софія Яблонська»


Запрошуємо на показ чотирьох документальних фільмів Софії Яблонської та презентацію альбому фотографій і трьох подорожніх романів мандрівниці у рамках проекту "Теура. Софія Яблонсь... детальніше>>Конференція «Lviv GameDev Conference 2019»


У програмі:GameDev Business – Для власників та СЕО геймдев компаній, а також маркетологів і бізнес девелоперів, що займаються просуванням ігорGameDev Indie – Для інді р... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Пригоди S Миколая
17.12 • сьогодні
Я, ти, він, вона
27.12 • через тиждень