всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Парний тренінг з Soft skills «Енергія емоцій»


Soft skills - гнучкі навички — комплекс неспеціалізованих, надпрофесійних навичок, які відповідають за успішну участь у робочому процесі, високу продуктивність і, на від... детальніше>>Лекція Богдана Шумиловича «Чи це є кітч? Між мистецтвом і популярною культурою»


Слово "кітч" входить в активний обіг європейських дилерів мистецтва в середині 19 ст. і його проблематика стала надважливою у 1930-х роках. Саме в цей час з’явився відомий ес... детальніше>>Креативний ранок «Вигорання та інші неприємності»


Часто нам кажуть “Ой, то не смертельно”, “Все пройде” або “Ти себе накручуєш”...і таки так, воно все проходить, але чи безслідно для нашого здор... детальніше>>

Другий фестиваль «Lviv Mini Maker Faire»


Lviv Mini Maker Faire - фестиваль винахідників, творців, інженерів та мейкерів для всієї родини. Фестиваль технологій, винахідництва та креативності, свято руху «мейкері... детальніше>>Майстер-клас «Arkan»
Майстер-клас «Arkan» • через тиждень


Участь беруть тільки чоловіки!Йдеться про чоловічий тон. Гострий і спокійний. Тон чоловічого танцю, розмови, мовчання, співу. Тон зв’язку.Майстер-клас присвячено пізнанню &la... детальніше>>Лекція «Комунікація в стосунках»


Комунікація має важливе місце в Стосунках? Кожен з нас хоче розуміти парнера з пів обороту голови? Комунікація без неї неможливі жодні відносини. Це важлива ланка побудови стосункі... детальніше>>Зустріч «Біле Чорне» Drone. Сильні та слабкі сторони інноваційних технологій»


Drone - це мобільність, автономність та новизна в одному флаконі. Його розвиток від іграшки до воєнної машини в сьогоденних реаліях. Чи професійний спорт для певної категорії людей... детальніше>>Лекція Ігора Дерев'яного про Голодомор 1932-1933-х рр.


Авторська лекція на тему «Голодомор 1932-1933 рр.: національна трагедія – всесвітня проблема». Лектор – Ігор Дерев'яний, заступник директора з наукової робо... детальніше>>Майстер-клас «Модний гардероб»


У програмі:10 must have сезону;Формула базового гардеробу, кольоротип, механізми сприйняття кольору;Обов’язкові правила дрес-коду;Жіночий гардероб: на чому можна і де не варт... детальніше>>КІНО

Стрімголов
20.11 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.11 • сьогодні
Свінгер (18+)
20.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні
Вечірка «Latina Baby»
26.11 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято Миколая в Апексі
16.12 • через 3 тижні