всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Лекція «Демони Джексона Поллока»


Джексон Поллок (1912-1956) – американський художник. Новаторський підхід Джексона до події, руху і поля збурив мистецтво ХХ-го століття.Інтуїція й непересічна раціональність... детальніше>>Тренінг «Інтерв'ю в деталях»


Програма: Планування, підготовка та організація інтерв’ю;Форми проведення інтерв’ю. Методика проведення. Етапи проведення;Типи інтерв’ю: Проективне інтерв’ю... детальніше>>Зустріч «ІТ-світ. Правда для початківців»


Що ти знаєш сьогодні про ІТ? Це престижно, круто та високооплачувано. Проте це лише вершина айсбергу.Якщо тебе цікавить світ ІТ, програмування і ти хочеш знати про реальний стан ре... детальніше>>Комп'ютерні майстер-класи для школярів «Створи власний мульт»


Якщо Вас цікавить, як розкрити таланти дитини у світі інформаційних технологій, завітайте на майстер-класи від інноваційного навчального закладу майбутнього Львівської Академії &la... детальніше>>Комп'ютерні фестини для дітей «Створи власний мульт»


Якщо Вас цікавить, як розкрити таланти дитини у світі інформаційних технологій, завітайте на майстер-класи від інноваційного навчального закладу майбутнього Львівської Академії &la... детальніше>>Дизайн Weekend «Текстиль і декорування інтер'єру в стилі Персидський модерн


Дізнайтесь про останні тенденції текстильного дизайну від архітектора та дизайнера іранського походження Solmaz Foolad.У програмі: декорування інтер'єрів у модному стилі "персидськ... детальніше>>Фестиваль «Людкевич Фест»
Фестиваль «Людкевич Фест» • більше місяця


Фестиваль присвятять постаті композитора Станіслава Людкевича і його епосі.Станіслав Людкевич прожив 100 років, мав досить часу, аби творити і стати на чолі музичного життя Галичин... детальніше>>Відкрита лекція  «Запрошення в Тепер»


Кожна людина прагне бути в гармонії з собою та іншими. Але на особистому рівні і на рівні суспільства постійно виникають ситуації та виклики, з якими не завжди вдається впоратись.Н... детальніше>>Дводенний семінар з медитації «Мистецтво бути людиною»


«Мистецтво Бути людиною» – це семінар, протягом якого ми спробуємо з’ясувати, як тренування розуму за допомогою медитації може сприяти нашому особистому роз... детальніше>>Конференція «Lviv IT Arena 2017»
Конференція «Lviv IT Arena 2017» • більше місяця


Львів – це місто, яке збирає на численних подіях не лише поціновувачів гарної музики, кави та шоколаду, а й справжніх знавців технологій та трендів! Якщо ти живеш інформацією... детальніше>>КІНО

Показ фільму «Жива»
27.07 • через 2 дні
Дюнкерк (12+)
26.07 • сьогодні
РомКом Shorts
26.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • через 2 дні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 4 дні
Вечірка «Aroma el Musico»
28.07 • через 3 дні