всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Майстер-клас Віталія Качкана «Класика гуцульської кухні»


Разом із Віталієм Качканом приготуємо банош, гуслянку та "граматку" з квашених огірків. Нехай ці назви вас не лякають. Буде і смачно, і ситно. І звісно ж на вас чекають цікаві гаст... детальніше>>Лекція «Корейська музика»


Запрошуємо Вас на лекцію, де Ви зможете почути традиційну корейську музику та відчути чотири сезони так, як це роблять в Кореї.Лекція має чотири частини: Зима, Весна, Літо, Осінь.... детальніше>>Майстер-клас «Вчимося гончарити»


Кожен учасник особисто спробує свої сили в гончарстві, результатом чого стане готове керамічне горняткоСлід пам‘ятати, що виріб повинен пройти два відпали, після чого результ... детальніше>>Майстер-клас «Яскрава веселка»


Зустріч-дискусія «Значущі музеї: у пошуках місця конфліктної історії»Кожна веселка – маленьке диво! детальніше>>Цикл лекцій Богдана Тихолоза про Івана Франка


Хто такий Іван Франко – загальнознаний класик із засмальцьованої шкільної хрестоматії чи «великий невідомий», не збагнений повною мірою ані сучасниками, ані нащад... детальніше>>Дитяча субота «Зустріч з екоактивістами»


Запрошуємо дітей 6-10 років та їхніх батьків на зустріч з екоактивістами “Зеленої коробки” і майстер-клас з сортування сміття.Як навчити дитину змалечку поважати природ... детальніше>>Кулінарний майстер-клас «Рис басматі і таматар»


Кулінарна школа Green цієї неділі запросила на проведення майстер-класу Артём Матёвка (Artemios Matyowka) та Maria Gour і вони будуть готувати рис басматі і таматар.Артем та Марія... детальніше>>Майстер-клас по виготовленню солодких та солених донатсів


Кожна дитина власноруч приготує тісто та виготовить цей смаколик, який прикрасить "на свій смак".Тривалість близько 2-ох годинВік дітей від 5 років.  детальніше>>ПроАрт Форум «Під Деревом»


Найяскравіша подія весни для справжніх шанувальників Творчості! Ми об’єднуємо Форму та Звук, досвід та практику, красу та технічність, екологічність та сучасні матеріали... детальніше>>Лекція «З історії святкування Дня Львова»


Кав’ярня-галерея «Штука» і Клуб шанувальників Галичини запрошують на лекцію «З історії святкування Дня Львова».Розповісти про те, як виникло і змінюва... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.04 • через 2 дні
Кастинг «Міс Львів 2018»
26.04 • через 5 днів