всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Майстер-клас з приготування алу-патрів та томатно-кокосового супу


Проводить майстер-клас Marichi Kryzhanovska, вегетаріанка, в минулому шеф-кухар дитячого табору та просто дуже позитивна та світла особистість, яка поділиться з вами цікавими і сма... детальніше>>Майстер-клас з олійного живопису


В останній день виставкового проекту "Відомий і невідомий Труш" запрошуємо Вас на майстер-клас з олійного живопису. Разом з художницею Тетяною Гамрищак зануримось у світ малярських... детальніше>>Зустріч «Facebook Cafe. Стратегія в SMM: місія здійсненна»


Facebook Сafe - це дискусійні зустрічі за кавою/ Про бізнес у соціальних мережах.Друга зустріч на тему стратегії в SMM:стратегія в SMM - зроби те, не знаю, щоз чого складається і х... детальніше>>Лекція Марії Дячук «Наївно про примітивне»


Що потрібно для того, щоб тебе називали художником? Ідеальна техніка? Освіта? Визнання? До 19 століття художник міг вразити публіку тим, як майстерно він володіє пензлем з фарбою.... детальніше>>Бізнес-сніданок «Стратегія жіночого успіху»


Не знаєте як провести найжіночніший день в році?Тоді ця пропозиція для вас.Запрошуємо на бізнес-сніданок for women «Стратегія жіночого успіху».Головна мета бізнес-сніда... детальніше>>Майстер-клас «Як встигнути все і залишитись щасливою жінкою?»


Кожен день сучасної жінки – це виклик.Бути турботливою мамою і хорошою дружиною, встигати все на роботі, приділяти час друзям, самовдосконалюватися і при цьому залишатися кра... детальніше>>Тренінг-гра Транспортація


Транспортація – це ігровий проект, в якому ти легко розкриваєш свої сильні сторони. Ми створили найкращі умови для того, щоб твої ресурси почали приносити результат.Цей... детальніше>>Ukrainian Business Marathon 2019
Ukrainian Business Marathon 2019 • через 2 тижні


Це – бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід... детальніше>>Фестиваль «Дзеркало моди Львів/ весна 2019»


Після зими завжди приходить весна, все більше сонячних днів та вітаміну D І не тільки вони допоможуть прокинутись від сірих зимових днів...Обіцяємо, як завжди, заряд позитивних емо... детальніше>>Конференція «Big Data Day 2019»
Конференція «Big Data Day 2019» • більше місяця


В місті лева відбудеться наймасштабніша конференція західної україни - ai & big data day. подія збере близько 800 data scientist, розробників, стартап-підприємців, науковців, д... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Показ фільму «Влада»
24.02 • через 2 дні
Свінгери 2
01.03 • через 6 днів

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 4 дні
Вечірка «Smarteganttime»
23.02 • сьогодні

ДІТЯМ

Вистава «Аліса»
26.02 • через 3 дні