всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Показ фільму «Радіо мрії»
Показ фільму «Радіо мрії» • через тиждень


Радіоведучий радіостанції в Сан-Франциско збирається звести в одній студії культову групу Metallica і перший афганський рок-бенд Kabul Dreams. У фільмі бере участь барабанщик Metal... детальніше>>Показ фільму «Надто пізно»


Приватний детектив Мел Семпсон (номінант на премію Оскар Джон Говкс) одержує завдання відшукати зниклу дівчину зі свого власного минулого. З такою знайомою преамбулою, НАДТО ПІЗНО... детальніше>>Кінопоказ «ASIA короткі фільми від Wiz-Art»


Для нас - екзотична і своєрідна, для них - рідна і близька. Земля, де внутрішній дзен дивним чином поєднується із буревіями і катаклізмами. Кіноінсайдери з Азії відкриють свій барв... детальніше>>Тиждень іспанського кіно «CineFIESTA»


Посольство Іспанії в Україні (Embajada de España en Ucrania) та компанія Kinove представляють «CineFIESTA» — тиждень іспанського кіно.Програма:Пальми в сні... детальніше>>Показ фільму «Процес»


Олег Сенцов — український режисер, активіст Євромайдану і уродженець Криму. Після анексії півострова Росією він став активним супротивцем окупації. У травні 2014 року ФСБ заа... детальніше>>Кінофестиваль «Wiz-Art 2017»


Wiz-Art (Віз-Арт) — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що відбувається у Львові. Фестиваль започаткований мистецькою формацією Wiz-Art, яка була заснова... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
21.09 • більше місяця
Привид у броні
30.03 • завтра

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Вечірка «Smile :) party»
01.04 • через 4 дні