всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка «Весняний салон» 2019


Щорічна масштабна виставка у Львівському палаці мистецтв від Львівської обласної організації Національної спілки художників України! Виставка-конкурс, учасниками якої є лише члени... детальніше>>Виставка художників Івано-Франківщини «Обрії»


40 картин на 4-х художників!Живописці Івано-Франківської обласної організації Національної Спілки художників України представлять свої роботи у спільній виставці «Обрії»... детальніше>>Персональна виставка Юрія Бандери «Сонячні ритми»


Перебуваючи в постійному творчому пошуку, прагнеш вихопити мить із безперервного калейдоскопу життя, і, разом з тим, одночасно показати його стрімкий невпинний рух, - Юрій Бандера.... детальніше>>Виставка Андрія Сагана «ВзаємнаДІЯ»


Привeрнути увагу до дeталeй взаємодій довкілля - саме такою є головна мета персональної виставки Andrey Sagan "ВзаємнаДІЯ".Відкриття 23 квітня о 17:00.Чим більшe ми досліджуємо Всe... детальніше>>Виставка «Простір і зміст»


"Вони бачать його безмежним, але все ж він має горизонт..." Творча молодь Львова представляє. Вже скоро в Палаці мистецтв відбудеться виставка студентів коледжу ім. Івана Труша. На... детальніше>>Фестиваль дизайну вишиванки 2019


Із швидкоплинним розвитком технологій та інновацій сталою залишається приналежність до національного простору та національне коріння. Вишивана сорочка та вишивані атрибути є символ... детальніше>>Сімейний фестиваль «Spring picnic»


Хочеш круто провести вихідні зі своєю сім‘єю, зашопитись з головою, послухати лекції від цікавих спікерів та просто смачно поїсти?Тоді в нас є чудова новина для тебе.На @fami... детальніше>>Міжнародна акварельна виставка «Акварельні монологи»


В рамках ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week» відбудеться відкриття Міжнародної виставки - конкурсу «Акварельні монологи»... детальніше>>Дитячий форум–фестиваль читання «Книгоманія» 2019 «Супергерої рятують планету»


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія” – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.Це 3 дні читання, конкур... детальніше>>Концеренція «Lviv Project & Product Management Day 2019»


Lviv Project & Product Management Day - це подія для менеджерів проектів та розробки продукту в ІТ-компаніях. Тут ми збираємо найкращих спікерів з усіх конференцій серії Projec... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Easter Hype»
28.04 • через тиждень
Lviv kids fashion show 2019
05.05 • через 2 тижні

КУЛЬТУРА

Концерт «Torban Folk Band»
29.04 • через тиждень
День міста Львова 2019
04.05 • через тиждень