всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Звітна виставка викладачів та студентів Коледжу ім. І. Труша


Найкращі проекти студентів Коледжу ім. І. Труша! Відкриття звітної виставки, що розпочне урочистості, пов’язані із вшануванням 150-ліття видатного митця Івана Труша (три... детальніше>>Зимові свята з Палацом мистецтв «Від Романа до Івана»


Готуємо для Вас заходи до зимових свят, які об'єднали в один проектПрограма заходів:01 грудня – відкриття проекту та виставки художників Романів, присвячена багаторічному ex-... детальніше>>Виставка Дмитра Гунца «Від Заходу до Сходу»


14 грудня о 16:00 - відкриття проекту Дмитра Гунца, разом з відкриттям презентації робіт Коледжу ім. І.Труша!Виставка «Від Заходу до Сходу» прокладає шлях на зустріч Со... детальніше>>Вечірка «RIP 2018 and welcome 2019»


Зустрінь 2019 рік у стилі найяскравішої серії вечірок “SAGA”.Резидент київського CHI, @fleming_dj додасть вечірці столичного драйву,також вже всім знайомі Darko та Berb... детальніше>>Національне Свято шоколаду 2019 лютий


Національне Свято Шоколаду – це всеукраїнська подія, яка проводиться у Львові, та з року в рік об’єднує найкращих виробників, наймайстерніших шоколатьє та, звісно, найс... детальніше>>КІНО

Пригоди S Миколая
17.12 • сьогодні
Я, ти, він, вона
27.12 • через тиждень