всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка живопису Лесі Криворучко-Котюк


«Твої – небеса, і Твоя – земля…» Псалом 88. Леся взялася за складну тему чотирьох Святих Євангелистів. Ці фігури ніби складені не з традиційних форм.... детальніше>>Виставка «Мистецька колекція Михайла Поживанова»


Мистецька колекція Михайла Поживанова – доктора технічних наук, професора, голови ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право», народного депутата Вер... детальніше>>Виставка живопису та графіки Михайла Туровського «Людина в ландшафті часу»


Творчість Михайла Туровського сформувалася на традиціях українського мистецтва ХХ століття і була тісно пов’язана з київською школою 1960-х та 1970-х років. Однак, міжнародно... детальніше>>Вистава «Ассо та Піаф»


Її ім'я відоме на весь Світ…Сотні пробували повторити її тріумф, тисячі заздрили її успіху, мільйони захоплювались її талантом. Та лише одиниці знають справжню ціну слави Ед... детальніше>>12 львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Wiz-Art» 2019


Wiz-Art (Віз-Арт) — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що відбувається у Львові. Фестиваль започаткований мистецькою формацією Wiz-Art, яка була за... детальніше>>26 Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові»


Упродовж 5 днів можна буде відвідати культурні та освітні заходи, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Book Forum, адже події відбува... детальніше>>КІНО

Історія іграшок 4
26.06 • сьогодні