всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Національна індійська виставка-ярмарок «Індійське літо»


Будуть представлені:біжутерія,аромапалички,натуральна косметика,меблі ручної роботи,одяг,натуральний текстиль,чай, кава, спеції,сувеніри,та багато іншого. детальніше>>Концерт «Мінорний орган. Томас Меллан»


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Львівський органний фестиваль 2018. На гостей чекають 13... детальніше>>Дивовижний світ Ієроніма Босха


Ієронім Босх - художник, який пов'язав своєю творчістю Середньовіччя та Новий час і так і залишився загадкою для мистецтвознавців. У ювілейному для Босха 2016 році його твори повер... детальніше>>Нічний органний концерт


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиден... детальніше>>Amy (мовою оригіналу) (16+)


Емі Вайнхауз, співачка та автор пісень, увійшла в історію музики як краща британська виконавиця 2000-х років. Попри це, її ім’я для багатьох асоціюється не так із творчістю, як зі... детальніше>>Мамма Міа! 2 (12+)


Доросла донька Донни (Меріл Стріп) Софі (Аманда Сейфрід) дізнається, що вагітна. Краще зрозуміти свої відчуття та думки у зв’язку з появою дитини їй допомагає історія матері. Гляда... детальніше>>Виставка живопису на склі Наталії Курій-Максимів «Янголи України»


Відкриття виставки 17 серпня, о 16:00У ДімФранка прилетіли …Янголи — Янгол України і кожного українського міста зокрема від львівської художниці Наталя Курій-Макс... детальніше>>Показ мультфільму «Маленький великий герой»


Маленьке мавпеня Санні від народження живе у просторому зоопарку. Тут є все, чого могла б бажати мавпяча душа, проте для Санні цього недостатньо. Він мріє про велике місто та велик... детальніше>>Показ фільму «Неймовірні пригоди факіра»


Дитинство Аджа (Дхануш) пройшло в невеличкому районі на околиці Мумбаї. Скільки себе пам'ятає, він показував фокуси на вулиці. Коли його матері не стало, він вирішив здійснити її м... детальніше>>Виставка «Скарби династії Цін»


Увазі поціновувачів представляємо унікальне зібрання артефактів минулого китайської культури та історії: авторські твори різних майстрів кінця 18 – початку 19 сторіччя.Шаблі,... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця