всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт гурту «DYHAY band»


Від їхнього виступу вам точно перехопить подих від задоволення) Емоційні та невгамовні DYHAY band! детальніше>>Показ фільму «Безтямний П'єро» Жан-Люка Годара


Хочеться плюнути на сірі кольори буднів, позбутися політичної реклами та нарешті пожити життям? Натягайте червону, синю або смугасту сорочку, випадково зустріньте дівчину, з якою р... детальніше>>Виставка Олени Березянської «Геометрія звуку»


Ви коли-небудь чули звуки картин?А, їхню мелодію?Існує феномен «кольорового слуху», що приписують багатьом відомим композиторам - Чюрльонісу, Моцарту, Скрябіну...Їх наз... детальніше>>Виставка фіалок
Виставка фіалок • сьогодні


Дорогі львів'яни та гості міста!Запрошуємо Вас на нашу виставку фіалок детальніше>>Місяць авторських читань 2019


Вже вп’яте один з найбільших транскордонних фестивалів Центрально-Східної Європи – Місяць авторських читань привезе до Львова літераторів та літераторок з Чехії, Словач... детальніше>>Виставка живопису Петра Сметани «Ефемерний ландшафт»


Відкриття 2 липня о 17:00.Львівський художник Петро Сметана здійснив свою першу персональну виставку в галереї Зелена канапа 2010 року.Через різні впливи і внутрішні пошуки Сметана... детальніше>>Виставка живопису Галини Венглінської «Акварельні мелодії»


«Акварельні мелодії» - персональна виставка художниці, де представлені вибрані акварельні роботи за попередні два роки.Живопис – це музика, в якій акварельна легк... детальніше>>Виставка живопису Романа Патика «Квітковий вернісаж»


На експозиції представлено близько 20 робіт художника.Відкриття 10 липня о 16:00Роман Патик народився 22 серпня 1955 року у м. Львові. Закінчив Львівський державний інститут прикла... детальніше>>Фотовиставка «Славське. Знищені розписи Сосенка»


Автори Evgen Bulavin, Оксана Бойко, Leon Serg і Тетяна Казанцева 12-го травня зробили фото розписів Модеста Сосенка і Юліана Буцманюка у славській церкві Успіння Пресвятої Бог... детальніше>>Виставка Анни Атоян «Втеча з едему»


В лабіринтах історії античне мистецтво надихає і манить первісною гармонією. Століттями вважалося, що антична скульптура - еталон для всіх поколінь художників і скульпторів, б... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Король Лев
19.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
19.07 • сьогодні
Гамлет: Камбербетч
19.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «YouTube Party у MYplay»
21.07 • через 3 дні
Вечірка «Basseidon Birthday Rave»
20.07 • через 2 дні
Вечірка «White White Party»
27.07 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Пінне шоу
20.07 • через 2 дні