всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


Концерт «Фортепіано в 1, 2, 3, 4, 5, 6 рук»


У програмі твори:К.Сен-Санс Елегія (1 рука)П.Чайковський-М.Плетньов Па де де з балету “Спляча красуня” (2 руки)Р.Шуман Етюд у формі канона (3 руки)Й.Брамс Вальси (4 рук... детальніше>>Концерт «Пори року «4+4»


Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» подарує львів’янам та гостям міста свій авторський проект «4+4» – «Пори року» знамени... детальніше>>Концерт «Коляда-колядка»


Персоналії:Колядники,Коза,Кіт,Василь і Маланка,Господиня.Солісти філармонії:Н. Карпінець,І.Грех,С. Гоян,О. Савіцька,М. Габрук.режисер – І. Павлюк.==> квитки <== детальніше>>Гумор-шоу «Вар'яти»
Гумор-шоу «Вар'яти» • через 2 дні


Перше україномовне гумор-шоу.Не пропусти порцію гумору від Вар’ятів!Якщо всі сидячі місця викуплені, перед концертом можна придбати просто вхідний квиток, вартість стоячого м... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Музична вітальня»


Світлана ЯковчукНайближчим часом адміністрація cконтактує з переможцем, щоб підвердити ім'я і прізвище.  Розігруємо 2 квитки для одного переможця на концерт «М... детальніше>>Концерт «Музична вітальня»


Виконавці:Наталія Дитюк – сопраноОксана Рапіта, Мирослав Драган – фортепіаноКвартет «Фенікс»Камерний хор «Глорія»==> квитки <== детальніше>>Концерт « Тетянин день з добрим джазом»


Для шанувальників камерних джазових концертів, затишної атмосфери та безпосереднього спілкування з кращими музикантами України! Заряд позитиву і драйву від справжнього українського... детальніше>>Концерт «Органне відеошоу»


Коли музика оживає на стінах Органного, стає кольором і формами. Коли зображення живе, вібрує, змінюється під ритми і гармонії. Орган і відеоарт – насолода для вух і для очей... детальніше>>Концерт акордеоніста Мирона Остюка «Міжвоєнні шлягери»


Звучатимуть добірні танго, вальси, фокстроти і романси, чиї ритми зваблювали львів’ян до танцю у 1920-30-их роках. детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 3 дні
Вечірка «Disco 90-2000's»
26.01 • через 4 дні

ДІТЯМ

Вистава «Коза-Дереза»
24.01 • через 2 дні