всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Міжнародний джазовий фестиваль «Leopolis Jazz Fest 2019»


Leopolis Jazz Fest (до 2017 року - Alfa Jazz Fest) – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у червні у Львові. ==> квитки <==Ключові події Фест... детальніше>>Свято вуличної музики 2019


Street music by Leopolis Jazz за підтримки Київстар – це свято вуличної музики у рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest. На кількох майданчиках у центрі Львова відбуватимуться в... детальніше>>Міжнародний фан-турнір з футболу «Lifecell Eurofanz-2019»


Незабаром Львів прийматиме тринадцятий за ліком традиційний міжнародний фан-турнір для футбольних вболівальників різних країн.У футбольному турнірі прийматимуть участь фан-збірні н... детальніше>>Фестиваль «Ніч у Львові 2019: липень»


Нічні екскурсії стають ще однією туристичною цікавинкою Львова. Так культурне життя Львова продовжується до глибокої ночі. Традиційно у місті двічі на рік у липні та листопаді прох... детальніше>>Змагання «Pump track Battle 2019»
Змагання «Pump track Battle 2019» • через 2 тижні


Мета наших змагань це популяризація сучасного велоспорту в Україні, активного, здорового способу життя та розвиток наших спортсменів починаючи з найменших дітей на велобігах.Органі... детальніше>>Міжнародний фестиваль класичної музики «LvivMozArt» 2019


Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt — мистецький проект, який об'єднуватиме найкращих музикантів України та світу. Тема цьогорічного фестивалю «Музика та... детальніше>>Фестиваль «На каву до Львова 2019»


Lviv coffee festival єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари,... детальніше>>Виставка собак «Осінній Львів 2019»


Реєстрацію відкритоЛише до 31.05.2019 Пільговий період реєстрації на наші осінні виставки ==> реєстрація <==Відбудуться монопородні виставки:Американська акіта,Голд... детальніше>>КІНО

Історія іграшок 4
24.06 • сьогодні
Анабель 3
27.06 • через 3 дні