всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Конкурс «Містер факультету»


Яскрава подія, де талановиті активні студенти проявлятимуть себе в найнепередбачуваніших амплуа.Конкурс пройде в оригінальному форматі, отож відповідатиме головному принципу: поєдн... детальніше>>Концерт Ореста Лютого


Видатний український «співочий антрополог» Орест Лютий, що у 2012 році створив культовий проект «Лагідна та сувора українізація», за який його було оголошен... детальніше>>Вечірка «Esthetique music»
Вечірка «Esthetique music» • через 2 дні


Ніч для справжніх поціновувачів якісної музики у культовому нічному закладі Львова.Ритми House музики будуть забезпечувати наші резиденти:Dj Efidm,Dj Elias,Dj SoodnikБезкоштовний к... детальніше>>Вечірка «Fiesta»
Вечірка «Fiesta» • через 3 дні


Яскраві емоції, сонячний настрій, запальна музика, шалені танці від шоу балету Art-Fam, все це буде в п’ятницю. Наш темпераментний ведучий Роман Девіняк буде “підливати... детальніше>>Концерт рок-гурт «Kozak System»


Рок-гурт Kozak System – це синтез української та балканської музики, року, панку і ска, змістовні тексти та вибухове живе звучання. Свій стиль музиканти називають козак-рок.Г... детальніше>>Вечірка «Bravo Hits»


У програмі:MC Gonibez aka StarYo (Найкраще з 90х та 2000х), Dj Van Gogh (House 2000x) Gooch Brown (Best Hits of RNB)  детальніше>>Концерт Філо Машадо


Найяскравіший сучасний виконавець бразильського джазу Філо Машадо (Filó Machado) перенесе львівську публіку на знамениті пляжі Ріо-де-Жанейро. Філо Машадо - один з найпопуля... детальніше>>Кастинг на конкурс «Містер Picasso!»


Переможець місяця отримає:Picasso gold card, яка дає можливість безкоштовно відвідувати всі вечірки клубуфотосесію5000 гривеньможливість поборотись в кінці року за звання Містера р... детальніше>>Концерт гурту «Шосте чуття»


Шосте Чуття – український гурт створений у 2010 р. у м.Львові. Учасник багатьох концертів і фестивалів України. На рахунку гурту вже декілька альбомів та професійних клі... детальніше>>Кастинг на конкурс краси «Lady Picasso»


Головний приз: 5000 грн!Переможниця місяця отримає:Lady card, яка дає можливість безкоштовно приходити на всі вечірки клубуфотосесію5000 гривеньможливість поборотись в кінці року з... детальніше>>КІНО

Гіркі жнива
28.03 • сьогодні
Красуня і Чудовисько
28.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Кастинг Міс Львів 2017
30.03 • через 3 дні