всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


Вечірка «День першокурсинка. Official party»


Увага! Ми відкриваємо свої двері для студентів з усіх міст України та запрошуємо на масштабну вечірку – День Першокурсника у Picasso!Всі першокурсники пройдуть церемонію посв... детальніше>>Великий концерт Ореста Лютого


У вересні Антін Мухарський презентує у Львові свій новий роман “I am not Russia!”.На численні прохання глядачів і слухачів, разом із Орестом Лютим приїде гурт “Ст... детальніше>>Концерт «Тоні Раут & Ttalibal Badpazific»


«BAD Pazific» - не просто назва альбому. Це щось більше. Це творче об'єднання, бренд, туса.Антон Басаєв родом із Санкт-Петербурга стрімко увірвався у свідомість шанувал... детальніше>>Концерт гурту «Табула Раса»


Вершини всіх хіт-парадів з досі популярними хітами: «Любимая машина», «Дорога» (Я сошёл с ума), «Шейк Шей-Шей» премії і перші місця на фестиваля... детальніше>>Концерт гурту «Холодне Сонце»


Довгоочікуваний концерт-повернення в підтримку нового альбому “Чорне Вино”!Отже, головний емоційний концерт року, на якому крім пісень з нового альбому, буде унікальна... детальніше>>Концерт гурту «СКАЙ»
Концерт гурту «СКАЙ» • більше місяця


Складно повірити, що тернопільський колектив "СКАЙ" був заснований в далекому 2001 році. На сьогоднішній день у команди 6 альбомів, безліч кліпів, нагород, гастрольних турів, фести... детальніше>>Концерт гурту «Rock-H»
Концерт гурту «Rock-H» / «Рокаш» • більше місяця


«Rock-H» або «Рокаш» — український рок-гурт з Мукачевого, Закарпаття. Півфіналіст проекту «Свіжа кров» на телеканалі М1, лауреат фестивалю... детальніше>>постійні події
Вечірка «Алкотреш для Принцес»


У програмі:Dj Bravo,Dj Efidmб Dj Killa детальніше>>КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця