всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт гурту «Mad Heads.UA»
Відмінено


Скучили за Мед Хедс?Тепер цей гурт у трішки іншому складі!Замість Вадима Красноокого, який зараз підкорює терени Канади, для вас буде співати улюблені хіти - Кирил Ткаченко! Його я... детальніше>>Концерт групи «Каблуками по Брусчатке»
Відмінено


Суперфіналісти популярного талант-шоу Х-Фактор, група Каблуками по Брусчатке (КпоБ) з великим сольним концертом у Львові!Група Каблуками по Брусчатке (КпоБ) представить львів&rsquo... детальніше>>Вечірка «Велика дискотека 90-2000х»


Ми тут влаштували генеральне прибирання і знайшли багато кльових хітів, які лунали на вечірках 20 років тому.Приходь на велику дискотеку 90-2000х, будемо разом насолоджуватись кращ... детальніше>>Концерт гурту «StereoЛом»
Концерт гурту «StereoЛом» • через тиждень


Новоспечений одеський гурт «StereoЛом» розпочав свою творчу діяльність два роки тому з вулиць. Хлопці пишуть власні україномовні пісні, мандрують містами, презентуючи с... детальніше>>Вечірка «Around the world – Egypt»
Вечірка «Around the world – Egypt» • через тиждень


Ви хотіли б побувати у Еквадорі? (пауза мінімальна) Або полетіти на Бразильський карнавал? (пауза мінімальна). Або побачити справжнє нічне життя Японії? (пауза мінімальна).Клуб Пік... детальніше>>Концерт гурту «Шосте Чуття» & Хас


Відбудеться неймовірний концерт двох потужних колективів – гурту «Шосте Чуття» та репера Хаса.Кожен з виконавців має багато напрацювань і здобутків, тому&nbs... детальніше>>Концерт Василя Васильціва
Концерт Василя Васильціва • більше місяця


З нагоди дня народження Василь Васильців організовує свій авторський концерт пісень, перед від'їздом у Китай. Будуть зібрані друзі та знайомі, також запрошуємо всіх бажаючих. Звуча... детальніше>>Концерт гурту «Холодне Сонце»


Довгоочікуваний концерт-повернення в підтримку нового альбому “Чорне Вино”!Отже, головний емоційний концерт року, на якому крім пісень з нового альбому, буде унікальна... детальніше>>КІНО

Секс-контроль (16+)
24.04 • сьогодні
Таксі 5 (12+)
24.04 • сьогодні

КУЛЬТУРА

День міста Львова 2018
05.05 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2018»
01.06 • більше місяця
фестиваль «Happy dity»
28.05 • більше місяця