всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Ярмарок новобудов
Ярмарок новобудов • через тиждень


Ринок нерухомості Львова продовжує зростати та дивувати кількістю житлових пропозицій.«Ярмарок новобудов» - це професійний майданчик для забудовників, девелоперів, де у... детальніше>>XI спеціалізована виставка «Альтернативна енергетика»


Тематична виставка Альтернативна енергетика покликана зібрати на найбільшому майданчику Західної України всіх професіоналів та зацікавлених осіб в підвищенні рівня енергоефективнос... детальніше>>XI спеціалізована виставка «Опалення»


Тематична виставка Опалення покликана зібрати на найбільшому майданчику Західної України представників компаній сучасних систем опалення, системи газо- та енергопостачання; проекту... детальніше>>XXXIV міжнародна виставка «БудЕКСПО-осінь»


Проектування, будівництво, ремонт:Будівельні та оздоблювальні матеріали Будівельні конструкції, риштування Фасади, покрівля, ізоляція Контрольно-вимірювальні прилади Будівельні крі... детальніше>>Осінній Будівельний Форум 2017


Осінній Будівельний Форум - найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України т... детальніше>>Фітнес-конвенція «Lviv Fitness Weekend 2017»


Маштаб заходу вражає: навчання та майстер класи провідних презентерів світу та України!Перелік презентерів та подробиці програми фітнес-конвенції Lviv Fitness Weekend 2017 очікуйте... детальніше>>Конференція «GDG DevFest Ukraine 2017»


GDG DevFest Ukraine - одна з найбільших подій, пов'язаних з Google технологіями у Центральній та Східній Європі. Організатори очікують понад 900 учасників з більш ніж 20 країн світ... детальніше>>Фестиваль «Дзеркало моди – Львів/ осінь-2017»


Програма:Відкриті майстер-класи:Майстер-класи на стендах компаній, відкритих сценах.Спікери - провідні beauty-майстри України та ТОП технологи торгових марокБлизько 200 безкоштовни... детальніше>>Фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa Show Lviv 2017»


У Львові вдруге відбудеться найбільший на теренах України фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу – HoReCa Show Lviv, що поєднає на одному майданчику Chef`sUA... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
21.09 • завтра
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.09 • через 3 дні

ДІТЯМ

Вистава «Куди зникло море»
27.09 • через тиждень