всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


Міжнародний фестиваль креативних індустрій «New Wave Exhibition» vol.3


Фестиваль проходить у форматі арт-шоу (діодне, музичне, піротехнічне, циркове).Окрім цього в рамках події для відвідувачів функціонуватимуть: візуальна експозиція (інсталяції та ка... детальніше>>Мистецька акція «Львівський цирк – країна щастя»


З нагоди Міжнародного дня захисту дитини вчетверте відбудеться мистецька акція «Львівський цирк – країна щастя».Це унікальна циркова вистава для дітей, батьки яки... детальніше>>Свято до Дня захисту дітей
Свято до Дня захисту дітей • через тиждень


Свято для дітей та дорослих від 0 до 100 рочків!Малечу чекає анімація, казкові герої, гіроскутери, батути, піратська гірка, дитячі розваги, музичні забави, майстер класи, фотозона,... детальніше>>Концерт студії «Квартал 95»


У новому році новою програмою Студія «Квартал 95» тішить своїх глядачів. Після тріумфальних гастролей в Америці і Австралії головні коміки країни готові смішити українц... детальніше>>Кастинг на шоу «Розсміши коміка»


Обов'язкова реєстрація за телефоном 0 800 50 40 72 (дзвінки з усіх телефонів на території України безкоштовні)Ми чекаємо на вас об 11:00:23.05.2018 – Полтава, Гостиница "Reik... детальніше>>Вистава «Троє поросят»


Вистава розрахована на дітей молодшого шкільного віку.Музичне шоу на 2 дії за О. Гапа, музика Б. Раденка.Тривалість 1 год. 40хв.Добре відомі усім персонажі казки про трьох братиків... детальніше>>Півфінал Студентської ліги сміху м. Львова


Учасники:ZEфір,Кипарис,НОКДАУн,Метод Рижого,Майєе львівські,Розовий Кинг-Конг,Ромка рижий - тоя,Чоловік Моєї Дружини==> квитки <== детальніше>>Гумор-шоу «Вар'яти»
Гумор-шоу «Вар'яти» • через 3 тижні


Перше україномовне гумор-шоу.Не пропусти порцію гумору від Вар’ятів!Якщо всі сидячі місця викуплені, перед концертом можна придбати просто вхідний квиток, вартість стоячого м... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Фінал Ліги Чемпіонів 2018
26.05 • через 2 дні
Зачарований принц
24.05 • сьогодні