всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Кастинг «Міні топ-модель Львова 2017»


В рамках проекту на вас чекає море подарунків, майстер-класів, фотосесії, солодкі столи та ще багато-багато інших сюрпризів!Поспішайте!Подробиці та реєстрація на кастинг за телефон... детальніше>>Заключна програма сезону «Політ фантазії»


Прем'єрні вистави:30 квітня, неділя - 12:00; 16:0006 травня, субота - 16:0007 травня, неділя - 12:00; 16:00 детальніше>>Кастинг на конкурс краси «Lady Picasso»


Головний приз: 5000 грн!Переможниця місяця отримає:Lady card, яка дає можливість безкоштовно приходити на всі вечірки клубуфотосесію5000 гривеньможливість поборотись в кінці року з... детальніше>>Виступ гумор-кабаре «Вечір колєг»


В 20-их роках минулого століття, в кожній другій кнайпі Львова, лились жартівливі пісні під гітару чи фортепіано з під вусів поважнів Панів, які тямили у файному Гуморі.Львів &ndas... детальніше>>Дизель шоу «Весна смішна»


«Dizel studio» - прорив в якісному українському гуморі. Студія розпочала роботу в 2006 році. За цей час актори знялися в сотні успішних телепроектів, серіалів і фільмів... детальніше>>Шоу-імпровізація «SEXуальне чтиво #2»


Театр «Чорний квадрат» представляє унікальне імпровізаційне шоу, де на сцені професійні актори та гості вистави залучаються до живої гри, яка перетворюється в нову і не... детальніше>>Фестиваль «Леополіс Гран прі 2017»


Змагання на трасі «Львівський трикутник» відбуватимуться у 5 класах: КЛАС - А гоночні та спортивні автомобілі виготовлені до 1946 року КЛАС - В неспортивні ав... детальніше>>постійні події
Strip Club HIGHWAY
Strip Club HIGHWAY • сьогодні


Перший Справжній клуб для чоловіків: Найбільша сцена в місті; Стилістика та інтер'єр не залишають байдужими; Еротичне шоу non stop та шоу на мотоциклі — єдине... детальніше>>Шоу-бар «White Rabbit»


Солодкі дівчата, crazy-меню та пристрасні танці точно не залишать вас байдужими! детальніше>>КІНО

Ідеаль
30.04 • сьогодні
Концерт гурту «Rockoko» на даху
06.05 • через тиждень