всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка живопису Петра Сипняка «Світло і тіні літнього міста»


З початком літа місто змінює ритми, акценти зміщуються, дні пульсують і згасають, залежні від примх погоди, щільності справ, зустрічей і нагод перевести подих. Водночас пустка, що... детальніше>>Концерт Павла Гречки «Арія вар’ята в італійській манері»


Виконуватиме піаніст і композитор Павло ГречкаКрім Баха, звучатиме барокова музика італійської школи – Антоніо Вівальді, Бенедетто Марчелло, Джироламо Фрескобальді. детальніше>>Концерт ««Улюблені мелодії з кіно» у виконанні піаніста Олексія Карпенка


Програма:Jean-Pierre Taieb “Running after my fate”;танго з к/ф «Запах жінки»;головна тема з к/ф «Пірати Карибського моря»;Astor Piazzola “... детальніше>>Концерт Богдана Ільницького і Павла Кропа «Несподівані мелодії для скрипки і контрабасу»


Програма:Океан Ельзи - Не питай;Adele - Rolling in the deep;ACDC - Back in black;Rihana - We found love;Coldplay - Viva la vida;Michael Jackson - Smooth criminal;Michael Jackson -... детальніше>>Виставка акварелей Оксани Радкевич «Сад»


Відкриття з участю авторки відбудеться у вівторок 1 серпня о 15:00.Можемо посперечатися, але літо і акварелі – прекрасна пара. Легкість і м’якість у них спільні, тому н... детальніше>>КІНО

Дюнкерк (12+)
27.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • сьогодні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 2 дні