всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт «Ночі в Бандуристані»


Юліян Китастий є модерним втіленням стародавньої традиції гри на бандурі, найбільш популярному українському народньому інструменті. Так як бандуристи минулих днів, що несли свої пі... детальніше>>Концерт для голосу і виконавця «Квітка-Невіста»


Жінка згадує своє життя. Пригадування – прозирання. Вода часу омиває тебе і несе у безвість все твоє життя – кохання, смерть, долю… Що залишається? Один гол... детальніше>>Проект «Мистецький університет»: «Андрій Содомора. Обличчя»


Відомий український перекладач Андрій Содомора, у чиєму творчому доробку багато томів античної поезії, один із найбільш знакових інтелектуалів Львова, харизматичний лектор, який щи... детальніше>>Вистава «Радуйся. Напіви до Богородиці»


Ірмологійний спів, монодія – традиційний християнський духовний спів в Україні.Проект ІРМОС - це художній антропологічний проект, засобом і звершенням якого є ірмос... детальніше>>Проект Українська Драма. Світло і опік «Білії листи»


Вистава «Білії листи» – це частина проекту «Українська Драма. Світло і опік», матерія якої базується на поезії Шевченка та давніх традиційних піснях У... детальніше>>Зустріч «На Йон про свою країну Корею»


На Йон вже понад п'ять років живе в Україні. Як кореянка відкриває для себе Україну: від мови, культури аж до побутових деталей, на які мало хто звертає увагу.Дізнайтеся про Корею,... детальніше>>VII Міжнародна Лабораторія Ірмосу «Спас»


Міжнародна Лабораторія Ірмосу «Спас» - художнє, театральне дослідження принципів традиції та традиційного виконавського мистецтва в просторі та вимірі театру на основі... детальніше>>Концерт «Hammond Funk Night»
Концерт «Hammond Funk Night» • через 3 тижні


Після успіху двох попередніх джазових концертів у камерному залі #СловоІголоС, ми вирішили втретє запросити молодих джазменів. Цього разу у форматі Hammond Funk Night.Орган Гаммонд... детальніше>>КІНО

Гіркі жнива
28.03 • сьогодні
Красуня і Чудовисько
28.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Кастинг Міс Львів 2017
30.03 • через 3 дні