всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Свято Сиру і Вина у Львові – 2017


Протягом трьох днів свята пройде Ярмарок сирів та вин, різноманітні кулінарні майстер-класи, працюватиме арт-майстерня. Свято сиру і вина гарантує задоволення для всіх!21 жовтня у... детальніше>>Фестиваль «Дзеркало моди – Львів/ осінь-2017»


Програма:Відкриті майстер-класи:Майстер-класи на стендах компаній, відкритих сценах.Спікери - провідні beauty-майстри України та ТОП технологи торгових марокБлизько 200 безкоштовни... детальніше>>Фестиваль аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2107»


Фестиваль присвячений аудіовізуальному та інтерактивному мистецтву, що зосереджується на взаємодії музики і зображення та на розкритті потенціалу застосування ІТ технологій в мисте... детальніше>>Дні індійської культури Forum Lviv


У Львові триватимуть Дні індійської культури, а Forum Lviv – один з головних майданчиків святкувань.Починаємо день з майстер-класів з йоги, мехенді та драпірування сарі. Поті... детальніше>>Свято гарбуза
Свято гарбуза • через тиждень


Що може бути кращим, як в осінню прохолодну днину зібратися чудовою компанією та весело провести Свято гарбуза?! Запрошуємо маленьких «гарбузиків» та інших цікавих перс... детальніше>>Хеловінська вечірка
Хеловінська вечірка • через тиждень


Запрошуємо на страшно веселу хеловінську вечірку для діток 3-8 років.У програмі:театралізоване дійство, парад костюмів, тематична фотозона, шоу веселих привидів,&nbs... детальніше>>Клубна вечірка «Helloween-party»


Запрошуємо дітлахів на Helloween-party! У програмі: запальна дискотека, чарівний аква-грим, бульбашкове шоу, страшнючо солодкий стіл, тематичний майст... детальніше>>Фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa Show Lviv 2017»


У Львові вдруге відбудеться найбільший на теренах України фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу – HoReCa Show Lviv, що поєднає на одному майданчику Chef`sUA... детальніше>>Фестиваль « Lviv Barbecue Fest: Winter on»


Зустрічайте осінню версію ароматного родинного фестивалю!Страви на вогні від шеф-кухарів кращих львівських ресторанів, добре крафтове пиво, якісна музика і атмосфера цілковитого ла... детальніше>>Фестиваль для жінок «BeWoman Festival»


Цей захід - мікс бізнес-ланчу, майстер-класів, закулісних розмов, а також неймовірних історій успіху жінок, які знають ціну щасливого життя.Ми наповнили подію двома потоками, де в... детальніше>>КІНО

Сторожова застава (0+)
20.10 • сьогодні
Геошторм
20.10 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
20.10 • сьогодні
Вечірка «Helloween night»
31.10 • через тиждень

ДІТЯМ

Клубна вечірка «Helloween-party»
28.10 • через тиждень
Вистава «Зерносховище»
21.10 • через 2 дні