всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Міжнародний фестиваль «Китайський новий рік у Львові 2018»


Цьогоріч програма особливо насичена: барвисті процесії з драконами, танцювальні шоу, ярмарки з традиційними китайськими стравами, майстер-класи, чайні церемонії, розіграші подарунк... детальніше>>Конкурс талантів та краси «Міні-принцеса Львів 2018»


Відкрита реєстрація на конкурс добра, талантів та краси "Міні-принцеса Львів 2018"! Якщо Вашій крихітці від 3 до 12 років, вона активна, талановита, яскрава, обожнює бути в центрі... детальніше>>Фестиваль «Reborn Fest»
Фестиваль «Reborn Fest» • через 6 днів


Учасники:Septa (Одеса)The Nietzsche (Одеса)icarus driver (Рівне)Affecting Dissent (Тернопіль)Dominatos (Київ)BEAST RIDERS (Львів)Poltva Sharks (Львів)==> квитки <== детальніше>>Фестиваль «Lviv Wedding Festival 2018»


Lviv Wedding Festival 2018 – вже багато років поспіль символізує собою найбільш масштабну та красиву весняну подію у Західній Україні. Подію, яку неможливо пропустити, адже т... детальніше>>Міжнародний фестиваль-конкурс «Місто Лева 2018»


Номінації:Вокальне мистецтво ( солісти, дуети, ансамблі):Жанр - естрадний вокал;Жанр - народний вокал;Жанр - академічний вокал;Жанр - джазовий вокал.Хореографічне мистецтво (соліст... детальніше>>Жіночий форму «Твоя Трансформація»


Запрошуєм тебе відвідати Перший на Західній Україні жіночий форум "Твоя транcформація"Впродовж цілого дня, топові експерти України ділитимуться знаннями, досвідом, та інструментами... детальніше>>Вечірка «X-Fest»
Вечірка «X-Fest» • більше місяця


Захоплююче шоу, неймовірна атмосфера та шалений драйв. Спеціальний гість - "Чоткий Паца", а також учасниці реаліті-шоу "від пацанки до панянки". Незабаром ми анонсуємо нових гостей... детальніше>>XІ  Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма» 2018/ березень


Жіночий фестиваль Аніма у Львові – успішний проект для сучасних жінок, які хочуть розвиватись і вдосконалюватись. Фестиваль надає можливість познайомитися з цікавими людьми,... детальніше>>Фестиваль «Dream Handmade festival»
Фестиваль «Dream Handmade festival» • більше місяця


Dream Handmade Festival – це перший найбільший фестиваль ручної роботи у Західній Україні, який об’єднає на своїй виставковій площі майстрів, авторів дизайнерських виро... детальніше>>Святкова програма «Великдень у Гаю 2018»


З нагоди великого свята Воскресіння Христового запрошуємо львів’ян та гостей міста на традиційні фестини «Великдень у гаю».Програма свята наповнена духовним зміст... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
18.02 • сьогодні
Колесо Чудес
18.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «St.Patrick`s Day 2018»
17.03 • через 3 тижні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Зимовий парк 2017-2018
18.02 • сьогодні
Скандинавська хода в Парку
24.02 • через тиждень