всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Резиденція Святого Миколая 2017


У зв'язку з великою кількістю бажаючих потрапити на аудієнцію до Святого Миколая, його офіційна резиденція у Львові відкриється швидше – 10 грудня!Відтак кожен маленький гіст... детальніше>>Програма святкувань Нового року та Різдва 2018


Програма:03 грудня – винесення Вифлеємського вогню миру, собор Святого Юра09 грудня – відкриття різдвяного ярмарку, що працюватиме в центрі міста до 15 січня; у межах я... детальніше>>Фестиваль «Святкуємо особливе Різдво у Львові»


Щороку українці з усіх куточків нашої країни з’їжджаються до Львова, аби поринути в чарівну атмосферу Різдва, святкового настрою і яскравих традицій. Весела музика, етно-вечі... детальніше>>Благодійна акція «Діти - дітям» в «Дитячій планеті»


Наближається чудове свято — день Святого Миколая. Напередодні турботливі батьки сповіщають Миколаю інформацію про чемних діток, а зранку малеча знаходить під подушками свої п... детальніше>>Свято «Вечорниці на Андрія»


Андрію, Андрію, коноплі сію...Захопливий світ українських традицій, давні обряди та таємнича атмосфера Андріївських вечорниць.На Вас чекатимуть справжні «андріївські» р... детальніше>>Бойківські вечорниці на Андрія


Музей, Товариство "Бойківщина", Кафедра музичної фольклористики (Львівська музична академія імені Миколи Лисенка), Кафедра української фольклористики імені академіка Філарета Колес... детальніше>>Благодійний вечір родинного святкування Старого Нового року «У гостях у Василя та Маланки»


Ця щорічна зустріч – особлива нагода для галичан у різдвяний час ще раз зібратися великою родиною, аби у щедрості свого серця спільно колядувати, творити атмосферу миру і доб... детальніше>>Stand Up Battle святкує день народження!


Ми святкуємо 1 рік.  Кращі коміки за рік, що минає.Саме глядачі своїми оплесками вже скоро матимуть можливість обрати переможця.==> квитки <== детальніше>>Свято Миколая в Апексі
Свято Миколая в Апексі • через 5 днів


У програмі:30 хв. катання на роликах;похід у дзеркальний лабіринт;кольорове тату;стрільба у тирі;подарунок для кожного гостя від Святого Миколая детальніше>>Розважальна програма «Зустріч зі святим Миколаєм»


Запрошуємо маленьких гостей на цікаву етнографічну розважальну програму.Відвідувачів чекає цікава екскурсія, під час якої можна познайомитися з новорічно-різдвяними традиціями і по... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
11.12 • сьогодні
Земля тролів
11.12 • сьогодні
Ланцюговий пес (18+)
11.12 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
15.12 • через 5 днів
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через тиждень
Вистава «Холодне серце»
09.01 • більше місяця