всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Фестиваль «Французька Весна 2018»


15-та «Французька Весна в Україні»Фестивальний ювілей під знаком спільних ініціатив і новаторських проектівФестиваль, що став брендом.Фестиваль, на який очікують,... детальніше>>Фестиваль «EthnoЛялька 2018»


Урочисте відкриття: 24 квітня на 16 годині.Тема одна єдина загальна - етно: без уточнень та обмежень==> Умови участі «EthnoЛялька 2018» <== детальніше>>Перший Театральний фестиваль «Коловорот»


У Львові вперше відбудеться Театральний фестиваль «Коловорот», участь у якому візьмуть дитячі та юнацькі колективи. Він об’єднає орієнтовно 150 учасників на сцені... детальніше>>Свято екомислення у Горіховому гаю  «Green Day»


Метою акції є привернення уваги до нагальних екологічних проблем сучасних міст, а також свідоме навчання дітей відповідальності за природні ресурси планети.Формат заходу передбачає... детальніше>>Перфоманс-фестиваль «ZABIH»
Перфоманс-фестиваль «ZABIH» • через тиждень


ZABIH відкриває нове поле для співпраці й експерименту - Міжнародний фестиваль перфомансу. Це місце для спілкування, популяризації та розвитку перформансу - повноцінного медіа в пр... детальніше>>Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев 2018»


Ця унікальна подія приверне увагу усіх і кожного зокрема мешканця та гостя нашого міста. Адже музика звучатиме просто неба: марш-паради проходитимуть вулицями Львова, концертні про... детальніше>>

Фестиваль «BBQ Fest 2018»
Фестиваль «BBQ Fest 2018» • через тиждень


Збираємось всім містом на найбільший BBQ Fest сезону! Багато м'яса на вогні від шефів кращих львівських ресторанів у затишному подвір’ї палацу Потоцьких, правильна музика, кр... детальніше>>Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова 2018»


«Флюгери Львова», які вже шістнадцять років поспіль розпочинають сезон фестивалів у Львові.Цього року фестиваль запрошує своїх шанувальників на джаз, world music та old... детальніше>>Дитячий Форум у Львові 2018


Мета: показати дітям, що читання це цікаво і що для того, щоб стати справжнім творцем у будь-якій галузі (від мистецтва і до розвитку нових технологій) необхідно вміти включити уяв... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс-контроль (16+)
23.04 • сьогодні