всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вистава «Руденький їжачок»


За мотивами казки Сергія Белова і Сергія Куваєва, переклад Надії КратРежисер-постановник — Олег НовохацькийХудожник-постановник — Зоряна БазилевичКомпозитор — Мик... детальніше>>Вистава «Одного разу в Африці»


Для дітей віком від 4-х років, тривалість 45-50 хв.Одного разу у спекотній Африці трапляється особлива історія. Здавалося б, звичний африканський день із життя тамтешніх тварин. Ал... детальніше>>Вистава «Мій золотий синочок»


Для дітей віком від 3-х років, тривалість 45 хв.Вистава розповідає про незвичайну річ: сила духовного тепла може бути така велика, що навіть вовк перестає бути диким звіром. Це див... детальніше>>Вистава для дорослих «Еклезіаст»


Прем'єра.Вистава релегійного характеру - розповідь про долю проповідника...  детальніше>>Вистава «Теремок»


Для дітей віком від 2-х років, тривалість 45 хв.Вже багато років в репертуарі театру вистава, за відомою з дитинства казкою сприймається глядачем з радістю, як маленьке свято.Перек... детальніше>>Вистава «Веселі ведмежата»


Чого тільки не виробляють ці кумедні ведмежата Топ і Топочка. Та найбільше захоплення у малечі викликають мильні бульбашки, що їх ведмежата вправно пускають до залу. «А як ля... детальніше>>Вистава «Голос тихої безодні»


Вистава для дорослих!«П’єса починається з парадоксальної фантастичної ситуації — жінка відчула, що нібито може літати, але щось заважає їй злетіти. Що саме? Страх... детальніше>>Вистава «Шовкова косиця»
Вистава «Шовкова косиця» • через тиждень


Для дітей віком від 3-х років, тривалість 40-45 хв.«Шовкова косиця» є свідченням сили артистичного духу, віри і відданості, покликом до кожного із нас, з бажанням бути... детальніше>>Вистава «Ось та Ась»


ПРЕМ'ЄРА!Автор  задуму  Надія  Крат, за мотивами  думи-казки С.Васильченка детальніше>>Вистава «У зайчатка була хатка»


Для дітей віком від 2-х років, тривалість 40 хв.Вистава виховує у дітей почуття дружби і взаємодопомоги. Посіяне зерно доброти і щирості проросте світлим спогадом дитинства, допомо... детальніше>>КІНО

Гіркі жнива
28.03 • сьогодні
Красуня і Чудовисько
28.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Кастинг Міс Львів 2017
30.03 • через 3 дні