всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вистава «Перед заходом сонця»


Прем'єра відбудеться 17 Червня 2018 рокуРежисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка Українихудожник-постановник — Олександр Оверчукпомічники режисера — Ми... детальніше>>Оперета «Весела вдова»


Оперета на 3 діїВиконується українською мовоюДиригент-постановник — Ірина СтасишинРежисер-постановник — заслужений діяч мистецтв України Галина ВоловецькаБалетмейстр-по... детальніше>>Фотопроект «По образу і подобі»


Презентація проекту відбудеться в фойє театру 17 червня о 18:30Кажуть, люди створені за божим образом і подобою. Проте, вони мають в собі дуже багато образів і подоб - далеко... детальніше>>Вистава «Зачарована рукавичка»


Казка на 2 діїВистава за мотивами української народної казки «Рукавичка».Автори постановки — Ірина та Ян Златопольські. ==> квитки <== детальніше>>Вистава «Назар Стодоля»


ДрамаДо 200-річчя з дня народження Т. Г. ШевченкаТривалість — 03:00Прем'єра відбулась 22 Грудня 2013 року Дія п’єси відбувається у 70-80-х роках XVII століття. Цей... детальніше>>Вистава «Крила ангела»


За твором Ясунарі Кавабати "Елегія".Вистава про всеосяжну любов, про близькість людей, світів, сердець. Це внутрішній монолог жінки, яка любила і втратила. Вистава про ілюзії, пере... детальніше>>Конкурс краси «Miss lviv 2018»


Найкрасивіші дівчата Львова будуть боротися за право отримати головну корону міста.Очікуємо знайти її: особливу дівчину, яка буде не тільки красивою, а й розумна. Все-таки конкурси... детальніше>>Театрально-мультимедійне дійство «Наш сад»


Добігає кінця 30-й сезон Львівського академічного театру імені Леся Курбаса і ми підготували подарунок для наших глядачів і глядачок.21 червня історія театру оживе на його фасаді.... детальніше>>Вистава «Буратіно»


Казка на 2 дії.Буратіно – головний герой казки А. Н. Толстого «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно» (1936). Прототипом Буратіно є Піноккіо з однойменної казки Ка... детальніше>>Вистава «Украдене щастя»


Драма у двох частинахПрем'єра 29 Жовтня 2016 рокуРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаРежисер... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
21.06 • через 3 дні
Вечірка «Night Before Yoga Day»
20.06 • через 2 дні