всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Опера «Любовний напій»


Комічна опера на 2 діїВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиЛібрето Феліче РоманіДія першаВ обідню пору в маєтку Адіни селяни відпочивають, смакуючи  вино з м... детальніше>>Опера «Кармен»
Опера «Кармен» / Жорж Бізе • через 5 днів


Прем'єра.Опера на 4 діїВиконується французькою мовою з українськими субтитрамиЛібрето Анрі Мельяка і Людовіка Галеві за однойменною новелою Проспера Меріме.Диригент-постановник &md... детальніше>>Балет «Корсар»


Балет в 2-х діях, 4-х картинах, з прологом та епілогомВикористана музика Лео Деліба, Цезаря Пуньї, Петра Ольденбургського, Ріккардо ДрігоЛібрето А.Сен-Жоржа і Ж.Мазільє в редакції... детальніше>>Опера «Запорожець за Дунаєм»


Опера на 3 дії. Виконується українською мовою. Лібрето Семена Гулака-АртемовськогоДиригент-постановник — заслужений діяч мистецтв України Михайло ДутчакРежисер-пост... детальніше>>Завершальний концерт Літнього Інституту Мистецька пісня «Опера в мініатюрі»


У програмі:Кирило Стеценко «Нащо, нащо тобі питати»Микола Лисенко «Східна мелодія»Микола Лисенко «Реве та стогне Дніпр широкий»Кирило Стеценко &... детальніше>>Опера «Дон Паскуале»


Дон Паскуале (італ. Don Pasquale) — опера-буфа в трьох актах італійського композитора Гаетано Доніцетті. Італійське лібрето Джованні Руффіні – переробка більш раннього... детальніше>>Балет «Лебедине озеро»


Балет на 3 дії. Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського. Недалеко від озера, в старовинному замку, живуть королева та її син Зігфрід, мрійливий, романтичний юнак. Од... детальніше>>Балет «Дон Кіхот»


Балет на 3 діїХореографія М.Петіпа,О.ГорськогоВ постановці використана хореографія К.Голейзовського, Р.Захарова, А.СімачоваЛібрето Маріуса Петіпа за романом Мігеля де СервантесаБал... детальніше>>Опера «Лоенґрін»
Опера «Лоенґрін» • через тиждень


ПРЕМ'ЄРА!Дія 1Берег річки Шельди. Герольд оголошує прибуття короля Генріха, що збирає війська по всій Німеччині. Фрідріх звертається до короля й розповідає, що після смерті герцога... детальніше>>ІІІ міжнародний фестиваль музики Маттіаса Кендлінгера


Австрійський композитор Маттіас Георг Кендлінгер запрошує Вас на камерний концерт в рамках ІІІ міжнародного фестивалю своєї музики. Концерт відбудеться у Дзеркальній залі Львівсько... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
24.06 • сьогодні
Анабель 3
27.06 • через 3 дні