всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Свято музики у Львові 2018


Ще трохи і місто залунає разом з усім світом в день літнього сонцестояння!Свято музики у Львові традиційно об'єднує всіх бажаючих музикувати без упину разом з усім світом.Засноване... детальніше>>Міжнародний джазовий фестиваль «Leopolis Jazz Fest 2018»


Leopolis Jazz Fest (до 2017 року - Alfa Jazz Fest) – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у червні у Львові. Квитки плануються до продажу у квітні 2018... детальніше>>ІV Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2018»


На участь дали свою згоду найкращі театральні колективи Черкас, Одеси, Івано-Франківська, Дніпра, Сум, Сєвєродонецька, Ірану, Польші, Литви, Білорусії та Львова. На фестивалі будут... детальніше>>Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt 2018


Фестиваль присвячений молодшому синові Вольфґанґа Амадея Моцарта, Францу Ксаверу, талановитому композитору, що жив у Львові.Програма:13 липня: 19:00 – Концерт-відкриття LvivM... детальніше>>Фестиваль «Ніч у Львові 2018: липень»


Традиційно у місті двічі на рік у липні та листопаді проходить промоційна акція «Ніч у Львові». В ці дні музеї, храми, галереї, театри залишаються відкритими до ночі та... детальніше>>Чемпіонат України з бігу на 10 км «Run the World. Львівська десятка»


Заняття спортом допомагають чітко формулювати цілі та легко їх досягати, почувати себе здоровим і бути впевненим у власних силах! Обирайте здоровий стиль життя та керуйте світом!Ви... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
21.06 • через 3 дні
Вечірка «Night Before Yoga Day»
20.06 • через 2 дні