всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт «Мистецтво фуги»


Fuga. Латиною це слово означає біг, втеча, політ.Фуґа як музична форма - це поліфонічне осмислення однієї музичної думки в одночасному звучанні кількох голосів.“Мистецтво фуг... детальніше>>Концерт «Органна музика Баха»


Композитор №1 у світі. Батько всієї західної музики. Музика Йоганна Себастьяна Баха, як найкраще творіння людства, була записана на Золоту платівку “Вояджера”, космічно... детальніше>>Концерт «Jazz in Classics»
Концерт «Jazz in Classics» • через 5 днів


Кінець червня у Львові вже традиційно можна вважати осередком джазового життя України. Цьогоріч Львівський органний зал вирішив також запропонувати своїм прихильникам трішки джазов... детальніше>>Концерт «Сутінки Богів»


Музичний світ Ваґнера, створений у тетралогії "Перстень Нібелунга", за масштабністю, розмахом та силою почуттів навряд чи можна порівняти ще з чимось. Найдовша та найтрагічніша опе... детальніше>>Концерт «Популярна органна класика»


Сольний концерт Олени Мацелюх ретельно складений із найулюбленіших органних творів. Вони – як маленькі перлинки, що разом утворюють святкове намисто органної музики.Виконує:О... детальніше>>Концерт «Мультфільми під живу музику»


На цьому концерті буде весело всім – і дорослим, і малим!Улюблені мультфільми, життєрадісна класика і живе виконання!Органний зал продовжує експериментувати. Попередні покази... детальніше>>Концерт «Музика з комп’ютерних ігор»


Музика з далеких світів. Героїчні битви, химерні істоти, чари і дива. Улюблені ігри Ведьмак, Skyrim, Assassin Creed та інші оживуть у вашій уяві!Виконує:Дмитро Микитин - фортепіано... детальніше>>Концер «Соколов та друзі»
Концер «Соколов та друзі» • більше місяця


Шульхофф/Хартманн/ШостаковичОсоблива програма від всесвітньо відомого скрипаля-віртуоза Валерія Соколова з творами Шостаковича, Хартманна та Шульхоффа. Лінія заборон та репресій то... детальніше>>Концерт скрипкової легенди Мідорі Ґото


Всеукраїнський тур за участі скрипкової легенди Мідорі! Глибина, блиск, емоційність та неперевершена техніка! Улюблена всіма класика та твори сучасних українських композиторів. Лиш... детальніше>>Концерт Vivienne Mort


Дорогі слухачі! Ми навіть не сподівалися на такий ажіотаж щодо концертів з вокальним квартетом (дуже вже специфічною вийшла дана програма). Але оскільки зали були повними, а бажаюч... детальніше>>КІНО

Історія іграшок 4
24.06 • сьогодні
Анабель 3
27.06 • через 3 дні