всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Лекція Лілії Назар-Шевчук «Розмаїття стильових барв у творчості галицьких композиторів -


Пропонуємо поринути в атмосферу музично- мистецького життя Галичини кін. ХІХ - першої пол. ХХ ст. В рамках виставкового проекту "Відомий і невідомий Труш" детальніше>>Дитяча субота присвячена дню народженню Лесі Українки


У програмі:Читання книжки "Лісова пісня";Майстер-клас із колажу "Пані Леся".Чи пам'ятаєте ви образ Лесі Українки, який нам прививали у школі? Геніальна поетка, письменниця, перекла... детальніше>>Фортепіанна презентація роману «До музики»


Що поєднує Шопена, Бетховена, Брамса, Ґріґа та Дебюссі, крім того що вони геніальні композитори? Їхні музичні композиції фігурують на сторінках творів відомого норвезького письменн... детальніше>>Презентація нової книжки Марії Ткачівської «Тримайся за повітря»


Перше кохання стало для Соломії і першим розчаруванням. Художник Андрій був для неї єдиним, а вона для нього — однією з багатьох. Тож, коли трапилася можливість поїхати на за... детальніше>>Конференція «UA Womаn»
Конференція «UA Womаn» • через тиждень


UA Womаn – конференція для українських жінок – жінок для яких не існує неможливого.На конференції:Топ-спікери – відомі жінки та їх історії успіху;8 виступів з пра... детальніше>>Розмова з Г. Веселовською «Галицький слід у театрі Садовського»


Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на розмову про галичан на сцені та за лаштунками київського театру Миколи Садовського. Захід відбудеться з... детальніше>>Автограф-сесія зі співачкою Alyosha


Зустрінься зі своїм кумиром та отримай фото з автографом на пам'ять.Концерт Alyosha відбудеься о 20:00 детальніше>>Бізнес-сніданок «Стратегія жіночого успіху»


Не знаєте як провести найжіночніший день в році?Тоді ця пропозиція для вас.Запрошуємо на бізнес-сніданок for women «Стратегія жіночого успіху».Головна мета бізнес-сніда... детальніше>>Ukrainian Business Marathon 2019
Ukrainian Business Marathon 2019 • через 3 тижні


Це – бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід... детальніше>>X Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2019»


Протягом 3-х днів експозиція виставки буде розташована на 3-х поверхах терміналу аеропорту та на привокзальній площі. Загальна площа виставки – понад 15000 кв.м. Очікується п... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
01.03 • через тиждень
Показ фільму «Влада»
22.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 5 днів
Вечірка з NANA «Back to the 2000's»
08.03 • через 2 тижні