всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Презентація книги Анни Шпилевської «Сонячні глісандо»


Запрошуємо на презентацію книги поезій Анни Шпилевської.Звучатиме поезія українською та польською мовами, а творчу атмосферу доповнить музична несподіванка детальніше>>Зустріч із владикою Венедиктом Алексійчуком


Владика Венедикт Алексійчук приїжджає до Львова!Під час зустрічі владика Венедикт презентуватиме свою нову книгу "Таїнство зустрічі"!Про книгу:Книжка владики Венедикта — про... детальніше>>Туса «Мясо. Subculture edit. vol. 2»
Туса «Мясо. Subculture edit. vol. 2» • через тиждень


Subculture - нова серія тусовок формату МЯСО! Головна ідея цієї серії - відображення культурно-історичної цінності визначних місць нашого міста через призму сучасності.Львівсь... детальніше>>Антуражний ретро-вечір «Ретро, маестро!»


Поринути в атмосферу 20-30‘s, одягти виґлянцовану сукню чи костюм, взути випуцовані святошні мешти, відчути себе гоноровою пані чи гоноровим паном минулого століття можна у П... детальніше>>Publick talk з Маркіяном Прохасько «Маленький світ і велика Антарктида»


Маркіян Прохасько – львівський письменник, журналіст і колумніст, автор книги "Нестримна сила води", котрий нещодавно повернувся з єдиної української антарктичної станції "Ак... детальніше>>Серія лекцій «10 друзів рівності | лекції про вчинки, що змінили історію світу»


Як секретарка Роза Паркс зробила Обаму президентом? Як студенти Львівського університету Лемкін та Лаутерпахт змінили обличчя Західного Світу? Як цей світ сьогодні змінює Папа Фран... детальніше>>Зустріч з Владою Ралко «Київський щоденник»


Діалог у надзвичайному стані/Міркування щодо природи подій, які віднайшли початок у локальнім протесті в Києві (звідти назва – «Київський щоденник»), під час моєї... детальніше>>Публічна дискусія «Як збройний конфлікт в Україні вплинув на систему правосуддя»


Відбудеться публічна дискусія «Як збройний конфлікт на сході України вплинув на спроможність системи правосуддя» та презентація звіту «Правосуддя на сході України... детальніше>>Міжнародна виставка «Деревообробка»


Міжнародна виставка «Деревообробка» відбудеться вже у двадцять другий раз, і цілком природно, що за цей час вона здобула популярність і визнання серед гравців ринку.Лиш... детальніше>>Дитячий форум–фестиваль читання «Книгоманія» 2019 «Супергерої рятують планету»


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія” – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.Це 3 дні читання, конкур... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Месники: Завершення
26.04 • сьогодні
Прокляття Ла Йорони
26.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «The Disco Egg»
28.04 • через 3 дні
Вечірка «Bass:is x Survey (DE)»
28.04 • через 3 дні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця

ДІТЯМ

ПерезаПУСК UAmade Львів
04.05 • через тиждень
Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • більше місяця