всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Тренінг «Надання першої медичної допомоги»


50 000 -  стільки українців щорічно можна врятувати за умови своєчасного надання домедичної допомоги.Саме на тренінгу дізнаємося про :правила безпеки при наданні першої медичн... детальніше>>Арт-заняття «Кульбабова симфонія»


Це чудова можливість створити власну картину за допомогою нетрадиційних технік малювання. Проводитиме Олена Коваленко, керівника художньої студії Art-Sova.Вікова категорія від 8 до... детальніше>>Майстерня інклюзії


Цікаві ігри та завдання, що допоможуть дізнатися більше про людей з інвалідністю.Як люди, що не бачать, пишуть, читають книжки, грають в м'яча чи шашки? Як говорять люди, що не чую... детальніше>>Майстер-клас із paper craft


Майстер-клас із paper craft це година цікавого заняття де Ваші дітки за допомогою паперу зможуть зробити неймовірних тваринок та чудернацьких монстриків.Все що треба трішки терпінн... детальніше>>Арт-заняття «Художник в пошуках натхнення»


Це можливість зануритись у казковий світ художньої майстерні.Випробувати найрізноманітніші арт-техніки:ниткографію,гратаж,кляксографію,акватипію.Тож не пропустіть нагоди створити в... детальніше>>Арт-заняття «Замок мрії»


Чудова нагода відчути себе справжнім архітектором та створити дім для улюбленої казки.Окрім, цього на Вас чекають цікаві арт-вправи у поєднанні з веселими іграми.Полюбляєте щось не... детальніше>>Майстер-клас «Виготовлення прикрас з фетру»


Тканина фетр - це неймовірно ніжний матеріал із вовни, що ідеально підходить для створення брошок, іграшок та не тільки. Тож нагадуємо усім маленьким рукодільникам про чудову нагод... детальніше>>Науково-розважальне шоу «О-шоу»


О-шоу – лабораторія в якій фантастика стає реальністю!Професор Нейтрон покаже як може горіти вода, створить безпечний вулкан та смачну наукову газовану воду!Почистить зу... детальніше>>Майстер-клас «Плетіння браслетів виживання»


Безпека та прикраса для дорослих і дітей. Браслет виживання з паракорду - це сплетений певним чином компактний виріб із шматка міцного шнура, довжина якого може складати 3-5 метрів... детальніше>>Тренінг «Булінг. Що робити?»


Однією з найактуальніших проблем у підлітковому середовищі всіх країн світу є насильство.Булінг — це агресивна поведінка, яка спрямована на приниження почуттів, висловлювання... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Джон Уік 3
24.05 • сьогодні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через 2 тижні
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні
Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • через тиждень