всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка «Простір і зміст»


"Вони бачать його безмежним, але все ж він має горизонт..." Творча молодь Львова представляє. Вже скоро в Палаці мистецтв відбудеться виставка студентів коледжу ім. Івана Труша. На... детальніше>>Фотовиставка-семінар «Левко Янушевич: до 130-річчя від дня народження»


Відкриття 20 березня, о 16:00.На виставці представлять фотоматеріали з фондів Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів та відділу рукописів та відділу ЛННБУ ім. В... детальніше>>Виставка «Весняний салон» 2019


Щорічна масштабна виставка у Львівському палаці мистецтв від Львівської обласної організації Національної спілки художників України! Виставка-конкурс, учасниками якої є лише члени... детальніше>>Фотовиставка Надії Таравської «Вона»


Авторський фотопроект Надії Таравської «Вона моя»Відкриття 20 квітня о17:00. До свого першого великого проекту я йшла 3 роки, хоча в першу чергу, напевно я йшла до... детальніше>>Виставка Люби Яцків «Оновлення»


Відкриття у неділю, 21 квітня о 13:00.Іконопис Люби Яцків завжди глибоко символічний та сакрально виважений. У ньому кожен жест святого та іконографічний символ слугує текстом... детальніше>>Виставка «Флора та фауна: життя на межі»


Кожного дня ми чуємо про забруднення навколишнього середовища,глобальне потепління та міри,які варто приймати для покращення ситуації.Але чи знаємо ми, насправді,яке обличчя мають... детальніше>>Виставка живопису Ніни Резніченко «Ілюзія»


Відкриття 9 квітня о 17:00.Існує думка, що мистецтво – це ілюзія, що відображає дійсність. В арсеналі ілюзіоніста, як і в у митця, є три стадії процесу створення своєї ілюзії... детальніше>>Виставка «Восток-Дім. Усні історії в художній практиці»


Проект представляє історії людей, які під час конфлікту на сході України залишились жити в прифронтовій смузі Донбасу. В цих історіях учасники проекту розповідають про свій дім і й... детальніше>>Виставка художників Івано-Франківщини «Обрії»


40 картин на 4-х художників!Живописці Івано-Франківської обласної організації Національної Спілки художників України представлять свої роботи у спільній виставці «Обрії»... детальніше>>Виставка Петра Старуха та Ігоря Колісника «Форма і колір»


Проект продемонструє творчі доробки авторів у сфері скульптури та живопису.Відкриття 18 квітня (четвер) о 18:00 Матеріалізація наших творчих задумів підійшла до одного зі свої... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Прокляття Ла Йорони
24.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «The Disco Egg»
28.04 • через 5 днів

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Фестиваль писанок 2019
24.04 • сьогодні
Концерт Тима Белорусских
28.05 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця

ДІТЯМ