Вечірка «Стальна печінка»


У програмі:Hiresh residentsПрезентаця нових коктейлsв - безкоштовно детальніше>>Вечірка «UN:Ébredés»
Вечірка «UN:Ébredés» • сьогодні


У програмі:Eddie ApeAndrew SpickeKonstantinMihal детальніше>>Вечірка «Broken Tales» Chapter Two by Vatra Tribe


До вашої уваги друга вечірка Broken Tales.Цього разу ми підібрали повідачів з яскраво вираженими персональними смаками, які дуже різняться, щоб передати Вам найчіткішу картину неор... детальніше>>Гумор-шоу «Вар'яти»


Перше україномовне гумор-шоу.Не пропусти порцію гумору від Вар’ятів!Якщо всі сидячі місця викуплені, перед концертом можна придбати просто вхідний квиток, вартість стоячого м... детальніше>>Шоу гумористичних імпровізацій «Тишо-ТиШоу»


Гумористичне шоу побудовано на імпровізаційних ситуаціях, котрі самі актори отримують від ведучого чи гостей із залу. Також у шоу беруть участь запрошені зірки. Кожну ситуацію учас... детальніше>>Кастинг «Міс Львів 2018»
Кастинг «Міс Львів 2018» • через 5 днів


Конкурс краси «Міс Львів» проводиться у культурній столиці України з 2009 року, за цей час конкурс став не просто визнаним, він став народним.Це унікальний проект, який... детальніше>>Вечірка «Велика дискотека 90-2000х»


Ми тут влаштували генеральне прибирання і знайшли багато кльових хітів, які лунали на вечірках 20 років тому.Приходь на велику дискотеку 90-2000х, будемо разом насолоджуватись кращ... детальніше>>Концерт «Павло Табаков - Birthday Piano Party»


Завітайте на душевну та затишну, романтичну та драйвову вечірку від Павла Табакова - станьте гостем на ексклюзивному святковому концерті співака! Білий рояль, приголомшливі дуети,... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.04 • через 2 дні
Кастинг «Міс Львів 2018»
26.04 • через 5 днів