Кастинг Міс Львів 2017


Не пропусти можливість стати королевою нашого міста!Основні вимоги до дівчат, які претендують на головну корону міста:вік від 16 до 24 роківзріст від 1,70сімейний стан – неод... детальніше>>Вечірка «Esthetique music»


Ніч для справжніх поціновувачів якісної музики у культовому нічному закладі Львова.Ритми House музики будуть забезпечувати наші резиденти:Dj Efidm,Dj Elias,Dj SoodnikБезкоштовний к... детальніше>>Вечірка «Студентський рай»


У програмі:DJ Struzh,MC Malinin,PJ showРозіграш стипендії на вечірці детальніше>>Вечірка «Fiesta»
Вечірка «Fiesta» • через 2 дні


Яскраві емоції, сонячний настрій, запальна музика, шалені танці від шоу балету Art-Fam, все це буде в п’ятницю. Наш темпераментний ведучий Роман Девіняк буде “підливати... детальніше>>Вечірка «DJ`s battle»
Вечірка «DJ`s battle» / Round 2 • через 2 дні


У програмі:DJ Gaber (Київ) vs DJ Maestro (Київ)Рефері батлу MC Anira детальніше>>Вечірка «Очі ночі»
Вечірка «Очі ночі» • через 2 дні


У програмі:MC Mr Bray,DJ Diamo,DJ Stinger,DJ Kiss L,PJ show Luxury,Фотоконкурс «Очі ночі» детальніше>>

Вечірка «Probass»
Вечірка «Probass» • через 3 дні


У програмі:Чемпіон Redbull Thre3style, фіналіст чемпіонату світу/ учасник All star DJ's Штатний DJ проекту Kavabanga & Depo & Kolibri детальніше>>Вечірка «Bravo Hits»


У програмі:MC Gonibez aka StarYo (Найкраще з 90х та 2000х), Dj Van Gogh (House 2000x) Gooch Brown (Best Hits of RNB)  детальніше>>Вечірка «Pajamas party»
Вечірка «Pajamas party» • через 3 дні


Дрес код: піжама!В цю ніч шалений, веселий і незабутній настрій тобі забезпечено! Знову і знову ми кидаємо виклик сірості і буденності! Будь як ми - будь яскравим - будь з нами!Для... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Вечірка «Smile :) party»
01.04 • через 4 дні