Вечірка «World Blondes Night»


У цей вечір усі красуні, що вважають себе білявками зустрічаються у Метро клубі, аби відсвяткувати свій професійний День блондинок.Море драйву, позитиву та сюрпризів гарантовано!&n... детальніше>>Фестиваль «Леополіс Гран прі 2017»


Змагання на трасі «Львівський трикутник» відбуватимуться у 5 класах: КЛАС - А гоночні та спортивні автомобілі виготовлені до 1946 року КЛАС - В неспортивні ав... детальніше>>Вечірка «Rooftop open season party»


У програмі:Special guest - Dj Anton Bykov (Burn Residensy 2017/ Ibiza)Dj Igor ZaicefDj InnakaDj Alex Fit детальніше>>Вечірка «Unknown Pleasures Not So Pro b2b Filet»


Filet народився 1990р. у Польщі. Діджей і промоутер, на даний момент один з найбільш впізнаваних музикантів у Кракові в електронному стилі.Завдяки його ентузіазму, таланту і важкій... детальніше>>Вечірка «Зелені свята»
Вечірка «Зелені свята» • через 6 днів


У програмі:DJ Monah,DJ Kisstiv,MC Nestor King детальніше>>Вечірка «Violka birthday party»
Вечірка «Violka birthday party» • через тиждень


Початок літніх вечірок з самою гарячою іменинницею! День народження нашого любимого арт директора -Віолетти! Шалена, весела і головне драйвова вечірка для всіх хто любить клуб Метр... детальніше>>Студентська Ліга КВН 2017: фінал


Команди:Кінг-Конг (НЛТУУ),zЕфір (ЛНУ),Прах Анджели (ДДПУ),Кримінальний комікс (ЛНУ)==> купити квитки <== детальніше>>Конкурс краси «Міс Львів 2017»


За головний титул змагатимуться 14 дівчатКонкурс краси «Міс Львів» проводиться у культурній столиці України з 2009 року, за цей час конкурс став не просто визнаним, а н... детальніше>>Вечірка з Markhese Dj and producer
Вечірка з Markhese Dj and producer • через тиждень


Італійський перспективний Dj та продюсер з Лондона ,Стиль- future- house. На даний момент він в Тайланді, а до того виступав в Китаї, Індонезії, Японії, де грав в турі протягом січ... детальніше>>Вечірка з гумор-шоу «Вар'яти»


Перше україномовне гумор-шоу "Вар’яти" представляють чергову вечірку веселих жартів та мініатюр! детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Конкурс краси «Міс Львів 2017»
08.06 • через тиждень
Вечірка з Markhese Dj and producer
10.06 • через тиждень