Студентська ліга сміху Львова. Другий етап


Змагатимуться:ERROR 404 (ЛНУ) - Назар Бійчук; ФілЮр (ЛНУ) - Світлана Юрчук; Чоловік моєї дружини (ЛНМУ) - Світлана Юрчук; Його проект (ЛНУ) - Коля Капішон; Безл... детальніше>>Шоу стідії «Мамахохотала»
Шоу стідії «Мамахохотала» • через тиждень


Студія «Мамахохотала» – один з найпопулярніших гумористичних проектів для української молоді, який вже понад 7 років створює телешоу, серіали і смішні вірусн... детальніше>>Шоу Петра Бампера і Суса «Без цензури»


Фірмовий гумор Бампера і Суса не залишить байдужим нікого.Зокрема, Петро Бампер може відправити «на х…й» у 123 напрямки, сам бував у 124, а теорему Вієта доказав... детальніше>>Розіграш квитків на «День народження клубу «Picasso»


Розігруємо 2 квитки для одного переможця у нічний клуб «Picasso» на 15 червня о 22:00 де пропонуємо Вам відвідати «День народження клубу «Pic... детальніше>>Шоу «Stand-up in Ua. Cлава Комісаренко»


Слава Комісаренко вперше у Львові! Топовий комік представить абсолютно нову програму. Запрошені гості: Андрій Калмачевський та Максим КравецьStand Up шоу – це гумор, що не зн... детальніше>>КІНО

Секрети домашніх тварин 2
30.05 • через 5 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через тиждень
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні