всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Чистий четвер»


У програмі:MC Буря,Protein,AB Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,Markov,MC Danilov,Baykonur,Vassabi,Malevich show детальніше>>Вечірка «The Disco Egg»
Вечірка «The Disco Egg» • через 4 дні


У програмі:The Disco Egg W/VarlamValeri Cassi (Kyiv)Skyhook==> квитки <==+21 / FCВам може бути відмовлено у вході при наявності квитка в таких випадках:якщо ви перебуваєте в... детальніше>>Вечірка «Bass:is x Survey (DE)»


Цього разу в нас особлива подія! Нам виповнюється один рік! Ми дуже вдячні вам за цей шалений час, який ви провели з нами і підготували для вас дещо надзвичайне! Вперше в Україні р... детальніше>>Вечірка «Великдень party time»


У програмі:Romik (Львів)Dub-pro (Івано-Франківськ) Vinil setRikko (Виноградів) детальніше>>

Вечірка «Діти 2000-х: Vova zi Lvova»


Йой, ото буде Великодня забава!Місцева легенда районного хіп-хопу Вова зі Львова. Приїхав зі Штатів - він тут невипадково.Всі знають: Галицько-Волинський реп - тема драйвова. На Па... детальніше>>Вечірка «Французька Весна»


Коли музика перетворюється в новаторське мистецтво то Dj Nelson стає за пульт. Ведучий шоу «StreetBeats» та чемпіон найвідомішого Dj-батлу DMC. Він жонглює різними музи... детальніше>>Фестиваль «Craft Beer & Vinyl Music Festival 2019» [відкриття сезону]


Фестиваль крафтового пива та вінілової музики – Craft Beer & Vinyl Music Festival!60+ пивоварень та домашніх пивоварів з України та світу;15 учасників фудкорту;маркет він... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Прокляття Ла Йорони
24.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «The Disco Egg»
28.04 • через 5 днів

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Фестиваль писанок 2019
24.04 • сьогодні
Концерт Тима Белорусских
28.05 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця

ДІТЯМ