всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Funky Shit»
Вечірка «Funky Shit» • сьогодні


Понеділок – день безкоштовних вхідних і повного алкотрешу в Малевичі!Щотижня наші фанк-монстри Vassabi, Maestro & MC Markov роздаватимуть годний Funky Shit на танцполі, а... детальніше>>Вечірка «Disco 90-2000's»
Вечірка «Disco 90-2000's» • через 5 днів


Тільки найкращі хіти 90х та 2000х років!Найкраща ретро вечірка Львова у клубі, якому вже 21 рік!Ми підберемо для Вас тільки найкращі хіти.==> список <== детальніше>>Вечірка «7-th Birthday party ILike Dance Complex»


Зовсім скоро наша студія святкуватиме 7-річчя. Буде мегаграндіозне шоу на тематику - цирк. Ми не хочемо, щоб ти це пропустив. Тому чекаємо у нас на святі!  детальніше>>Концерт-вечірка «По Коляді!»


От і по різвдяних святах – пампухів вже немає, холодець закінчився, а коляда продовжує лунати! А давайте ще разом поколядуємо і гарно проведемо ту коляду до наступного року.В... детальніше>>Вечірка «Хуліганський двіж»


У програмі:EMDI & C-Tite,Denis GovorunProtein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,Danilov,Majestic,Malevich show детальніше>>Вечірка «Діти 90-х Віктор Павлік/ Machitas, Boy»


8 березня - день, коли бажання здійснюються. Час обіцянок і пробачень!Ми знаємо, на що ви чекали так довго, тому запускаємо 2-й сезон Діти 90-х.Цієї ночі розтане лід на дорогах та... детальніше>>постійні події


Пісенний заспів
Пісенний заспів • через 5 днів


Ви зможете поспівати своїх улюблених пісень разом із нашими музикантами та акапелло. Єдиною умовою заспівати свою улюблену пісню є – зробити це стоячи на столі або ж стільці.... детальніше>>Вечірка «Alco girls night»


Шаленіємо до ранку на Alcogirls Night! детальніше>>Вечірка «Welcome aboard»
Вечірка «Welcome aboard» • через 4 дні


Special welcome aboard Roman`s night.У програмі:Main Hall, DJ Violetta, ArtBizZ Girls, R&B Hall, DJ Skillz,    детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
21.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 5 днів
Концерт-вечірка «По Коляді!»
28.01 • через тиждень