всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Mind Game Party»
Вечірка «Mind Game Party» • сьогодні


У програмі:Protein,AB Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MarkovDanilov,BaykonurVassabiБуря,Malevich show детальніше>>Вечірка «ELLE Lviv Summer Party 2019»


Стиль, драйв, друзі і зірки – все це про ELLE Lviv Summer Party 2019! Подаруй собі незабутній вечір в компанії улюбленого глянцю ELLE Ukraine на найстильнішій вечірці цього л... детальніше>>Вечірка «Сансет. Відкриття сезону 2019»


Ми знаєм, як ви любите серію вечірок на терасі, а також прекрасно розуміємо, що вам треба як слід відпочити!Тому ми підготували особливий лайнап на п’ятницю:D Onyyxx (Lviv)Du... детальніше>>Вечірка «Грандіозний День Конституції»


Спеціальні гості:Micick GonibezNastya ChernikinaSkeemansУ програмі:Protein,AB Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,Danilov,DiamoMalevich show детальніше>>Вечірка «Young Wild & Free»
Вечірка «Young Wild & Free» • через 3 дні


Night Ambassadors celebrating “ International day of Youth”W/ Pabels, Argentina.Katro Zauber, Kyiv.Hendrik Meier - Night Mayor Of Mannheim, Germany. Vlad Fisun, Ky... детальніше>>

Вечірка «Chernika Show»
Вечірка «Chernika Show» • через 3 дні


У програмі:Chernika Show детальніше>>Перформативна вечірка «Літо»


Серед спекотних днів часом думаєш, як дожити до вихідних.Маємо хорошу пропозицію - наповнити свою середину, себто середу сенсом.На тебе чекає:Театральний перформанс "Л.І.Т.О."Атмос... детальніше>>Вечірка «ЛяПірс. After»
Вечірка «ЛяПірс. After» • через 2 тижні


Найдрайвовіші хіти від Сергія Міхалка та його команди вже цієї суботи на Ляпис 98 — Великий Open-Air!ЛяПірс After Party одразу після виступу.Це буде не проста дискотека - а ч... детальніше>>Рок-фестиваль «Woodstock Ukraine» 2019
Відмінено


Увага! Фестиваль змінив локацію! с. Тригір'я, Житомирська областьWoodstoсk Ukraine  - то є літній фестиваль, що проходить на великій території українських просторів прост... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
26.06 • сьогодні