всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Мокрий Сансет»


Чому мокрий? Тому що цього разу погода не на нашій стороні. Але ми зробимо все, щоб ви були сухими і побачили, як соцне заходить за горизонт.У програмі:Mike Trofimov,Mach... детальніше>>Вечірка «Kozmo»
Вечірка «Kozmo» • сьогодні


Коли всі зірки стають в правильне положення все сходиться. Улюблені діджеї, відповідне місце та ідеальний звук. Доповнить космічну атмосферу безкоштовна вода.В цю ніч відчуй безкін... детальніше>>Вечірка «Aroma el Musico»
Вечірка «Aroma el Musico» • сьогодні


У програмі:Protein,AB Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov,MajesticMalevich show детальніше>>Вечірка «Revolium»
Вечірка «Revolium» • сьогодні


У програмі:незабутнє світлове шоу від Revolium детальніше>>Полунична вечірка
Полунична вечірка • сьогодні


У програмі:DJ Paul Stinger,DJ Oleg Greb,DJ Efidm,DJ Soodnik,MC Nestor King,PJ Madrin детальніше>>Вечірка «Діти 90-х #4 Павло Зібров/Machitas/T-One»


Здається ми забули, хто ж справжній секс-символ України.Улюбленець жінок, вінницький мачо, легендарні вуса української естради, від його погляду вагітніють жінки, а в його інстагра... детальніше>>Вечірка «Aroma el Musico»


У програмі:екзотичні Aroma el Musico  детальніше>>Вечірка «Переклад»


"Переклад" - це другий сольний альбом виконавця зі Львова, учасника гурту Глава 94, Кашляючого Еда. Реліз створювався більше року і ось, нарешті, Ед готовий представити його на заг... детальніше>>Вечірка «Hookah party in Partyfon»


У програмі:Preparty start 20:00:Dj Erohin (Dnipro)22:00:Dj InnakaMc GovorunSpecial price for hookah детальніше>>Вечірка «Revolium»
Вечірка «Revolium» • завтра


У програмі:Protein,AB Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov,MajesticMalevich show детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень