всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Сансет. Побачення на терасі»


Сонце заходить, літній день поступається своїми правами теплому вечору і з тераси доносяться ритми, під які хочеться танцювати до самого ранку.. Ми запрошуємо тебе на побачення. Пр... детальніше>>Вечірка «Basseidon Birthday Rave»


Днюха днюха деньчік! Ми любим свій двіж тому святкувати будем голосно! Нам 2-а роки!Чекаємо усіх на мошнейшій BASS тусі!Trap/Dubstep/HipHop/JungleTerror/HybridTrap/HardstyleДля тих... детальніше>>Вечірка «YouTube Party у MYplay»


Всім привіт-привіт! Ми готуємо хайпову двіжуху! Але спочатку, друзі, ставте лайки!Любителі блогів, зйомок та тусовок, запрошуємо до нас на YouTube Party!Попереду: челлендж, розпаку... детальніше>>Концерт «Сансет w/ Love 'n' Joy»
Концерт «Сансет w/ Love 'n' Joy» • через тиждень


Ми любимо Сансети, ви - обожнюєте. Ця літня погода наводить на думку про те, що для найкращого настрою треба запрошувати в гості цікаві гурти. Цього разу Love’n’Joy віл... детальніше>>Вечірка «White White Party»
Вечірка «White White Party» • через тиждень


Нам хочеться різноманітності... Томууу......Втілення найтонших енергій, незмінна класика та символ вишуканості - білий колір!«Темні кольори заспокоюють, світлі - збуджують&ra... детальніше>>Рок-фестиваль «Woodstock Ukraine» 2019
Відмінено


Увага! Фестиваль змінив локацію! с. Тригір'я, Житомирська областьWoodstoсk Ukraine  - то є літній фестиваль, що проходить на великій території українських просторів прост... детальніше>>Вечірка «Сool dance chart party- 20 Years»


Об’єднаний Колектив діджеїв 90-х-2000-х років, є організатором проведення тематичної Old School вечірки. ==> квитки <== детальніше>>

постійні події


Пісенний заспів
Пісенний заспів • через 2 дні


Ви зможете поспівати своїх улюблених пісень разом із нашими музикантами та акапелло. Єдиною умовою заспівати свою улюблену пісню є – зробити це стоячи на столі або ж стільці.... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Король Лев
18.07 • сьогодні
Доктор Фауст
18.07 • сьогодні

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Кавуновий фестиваль 2019
24.08 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «So Green Fest 2019»
27.07 • через тиждень
Фестиваль «РОДИНАfest»
18.08 • більше місяця