всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Smarteganttime»
Вечірка «Smarteganttime» • сьогодні


У програмі:DJ Blink B,DJ Roma Romeo,МС Лесик,PJ show детальніше>>Вечірка «20-річчя Cosmopolitan»


Святкуємо 20-річчя Cosmopolitan з гуртом Агонь та поляками Cruzz, IAN & SQN. детальніше>>Вечірка «Aroma el Musico»
Вечірка «Aroma el Musico» • сьогодні


Екзотичне Vokal Club Show від Aroma el Musico. детальніше>>Вечірка «Global Deejays»


Вперше у Львові – Global deejays!Проект відомий на весь світ завдяки треку "The Sound of San Francisco", за який, до речі, отримали премію MTV! Не пропусти грандіозну подію,... детальніше>>Вечірка «Broken Tales: Chapter 3»


Лови вайб! На сцені Ватра Трайб! Ми знов запалюємо полум'я!Продовжуючи серію вечірок Broken Tales, представляємо третю частину у котрій Вам повідають свої історї:DerrickWednes... детальніше>>Вечірка «Charity Party: Hollymood»


Знаєш як зробити cвій mood справді Holly? Тоді завітай на яскраву благодійну вечірку спільно з Кавалєрка! Щоб відчувати себе зіркою Голівуду, одягай найпривабливішу сукню або костю... детальніше>>Вечірка «Діти 90-х Віктор Павлік/ Machitas, Boy»


8 березня - день, коли бажання здійснюються. Час обіцянок і пробачень!Ми знаємо, на що ви чекали так довго, тому запускаємо 2-й сезон Діти 90-х.Цієї ночі розтане лід на дорогах та... детальніше>>Вечірка «Textura #22 :: Hydrangea (France)»


Початок весни разом з Hydrangea (Франція) - талановитою продюсеркою з витонченим смаком, для якої природа є головним джерелом натхнення. Її роботи регулярно звучать в світових подк... детальніше>>Вечірка з NANA «Back to the 2000's»
Вечірка з NANA «Back to the 2000's» • через тиждень


Друзі, на прохання багатьох хто був і тих, хто не зміг потрапити на вечірку за участю легендарного співака NANA!8 березня, співак особисто прилетить в Picasso, щоб привітати жінок... детальніше>>Вечірка «St.Patrick`s Day 2019! 10th Party!»


Ні для кого не секрет, що вже 10 років ми створюємо для вас веселий угарчик до дня св.Патрика, тому, як завжди, 17 березня чекаємо всіх в зеленому і з настроєм егегеееей!Крута ірла... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Показ фільму «Влада»
24.02 • через 2 дні
Свінгери 2
01.03 • через 6 днів

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 3 дні
Вечірка «Smarteganttime»
23.02 • сьогодні

ДІТЯМ

Вистава «Аліса»
26.02 • через 3 дні