всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Гумор-шоу «Вар'яти»


Перше україномовне гумор-шоу.Не пропусти порцію гумору від Вар’ятів!Якщо всі сидячі місця викуплені, перед концертом можна придбати просто вхідний квиток, вартість стоячого м... детальніше>>Концерт «Запалюємо літо разом»


У пррограмі:16:00-17:00 – центральний атріум. Запальне міні-диско для дітей: даруватимемо чудові подарунки - силіконові браслетики з надруком Victoria Gardens «Запалюєм... детальніше>>Вечірка «Діти 90-х #4 Павло Зібров/Machitas/T-One»


Здається ми забули, хто ж справжній секс-символ України.Улюбленець жінок, вінницький мачо, легендарні вуса української естради, від його погляду вагітніють жінки, а в його інстагра... детальніше>>Концерт Бориса Гребєнщикова та гурту «Акваріум»


Легендарна рок-група «Акваріум» повертається з концертом! Шанувальники групи зможуть відзначити знаменну подію разом з артистами на великому святковому концерті.Підбірк... детальніше>>Концерт «Українське вибране: «Воплі Відоплясова»


Бурхлива історія автентичного та оригінального гурту ВВ – це 5000 живих концертів, 2 десятки легендарних альбомів, деяким з них вже понад 20 років.Живі виступи ВВ – це... детальніше>>Концерт гурту «Onuka»
Концерт гурту «Onuka» • через 6 днів


На День Конституції України у межах Leopolis Jazz Fest у Львові виступить гурт Onuka.Onuka — спільний проект відомого українського саунд-продюсера та музиканта Євгена Фі... детальніше>>Вечірка «Lux FM Party Tour»
Вечірка «Lux FM Party Tour» • через тиждень


У програмі:Злата Огневич,Марія Яремчук,«Patsyki Z Franeka»За словами організаторів, це буде справді стильне, грандіозне шоу, яке не залишить байдужим жодного слухача, а... детальніше>>Благодійний Літній вечір у Ботанічному саду


Бажаєте провести етно-фестини у гарній компанії з приємною музикою та у казковій атмосфері? У Вас є така нагода! Запрошуємо Вас відвідати благодійний Літній вечір у Ботанічному сад... детальніше>>Концерт проекту «Українська пісня 2018»


Головним завданням національного телепроекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» є створення найпотужнішого україномовного проекту з новим, сучасним українським... детальніше>>Концерт гурту «Лісапетний батальйон»


Нова програма Лісапету "Взуття мій розмір 44, куди ви ділись, кавалєри?"Що робити, якщо розмір взуття нареченої – 44-ий? Як знайти свого принца і залишитись мегапозитивною &n... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень