всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Фестиваль ленд арту «Баба Род»


Баба Род: відкриття експозиції скульптур у парку Знесіння та на території FESTrepublic. Назва походить від однойменного пагорбу неподалік нашої території.Світовидове поле, на якому... детальніше>>Виставка Олександра Мільштейна «Вікна у П'ятиполь»


Виставку підготувала Vozdvizhenka Arts House (Київ). П'ятиполь - вигадане містечко у реальній Україні десь між Полтавою і Києвом. Ймовірно, тому його вікна виявилися не м... детальніше>>Антивиставка «Аби analle»


Бієнале у Венеції – традиційно вже кілька десятків років являється світовим репером в сучасних тенденціях образотворчого і концептуального мистецтва. З виставковими експозиці... детальніше>>

Виставка творів Олега Денисовця «Сплетіння образів і рим»


Поетична візія творів Богдани Кучабської-ДедерчукВідкриття 17 серпня о 16:00 детальніше>>Виставка Анни Ануфрієвої


"Дихотомія існування" - Розкол на дві частини. Як ІД (несвідоме) та ЕГО (свідоме).Перехід від простих архитипічних форм до перетворення розуму. Та навпаки, повернення до минулого а... детальніше>>Виставка живопису Анни Васильєвої «Kitch'EN»


Змінюються епохи, технології крокують вперед, світ стає цифровим, технічним, проте все це створює людина в своєму первозданному стані. Людина, що мислить. Людина, котра змінюється.... детальніше>>Виставка «Традиція – Інтепретація – Трансформація»


Пленер проходить в рамках Міжнародного етномистецького проекту «Екологічний ракурс». Проект започатковано у 1996 році акцією «Відродимо глинянський килим»,... детальніше>>Виставка Веніаміна Кушніра «Я — український художник»


Веніамін Кушнір — талановитий художник із Хмельниччини, представник української творчої інтелігенції 60-х років. Українські митці-шістдесятники своїми творами і активною... детальніше>>Виставка оригіналів листівок кін. ХІХ поч. ХХ ст. з приватної колекції Наталії Калініченко


Точна дата появи на світ першої листівки донині невідома. Приблизно наводять числа 150—200 років назад. Уже з середини ХІХ ст. вітальні листівки стають дуже популярними і їх... детальніше>>КІНО

DZIDZIO «Контрабас»
31.08 • через тиждень
Червоний (12+)
24.08 • сьогодні
Lego Ніндзяго фільм
21.09 • через 3 тижні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка з Stage Rockers
31.08 • через тиждень
Вечірка з DJ Ravin
03.11 • більше місяця