всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка живопису Лесі Криворучко-Котюк


«Твої – небеса, і Твоя – земля…» Псалом 88. Леся взялася за складну тему чотирьох Святих Євангелистів. Ці фігури ніби складені не з традиційних форм.... детальніше>>Виставка Анни Атоян «Втеча з едему»


В лабіринтах історії античне мистецтво надихає і манить первісною гармонією. Століттями вважалося, що антична скульптура - еталон для всіх поколінь художників і скульпторів, б... детальніше>>Виставка «Мистецька колекція Михайла Поживанова»


Мистецька колекція Михайла Поживанова – доктора технічних наук, професора, голови ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право», народного депутата Вер... детальніше>>Виставка Дар'ї Іващенко «Золотий улов»


Леонора Янко, куратор проекту, мистецтвознавець, арт-менеджер і директор Lera Litvinova Gallery, зазначає: «Дар’я стрімко увійшла на український арт-ринок. Виставку, що... детальніше>>Виставка живопису та графіки Михайла Туровського «Людина в ландшафті часу»


Творчість Михайла Туровського сформувалася на традиціях українського мистецтва ХХ століття і була тісно пов’язана з київською школою 1960-х та 1970-х років. Однак, міжнародно... детальніше>>Виставковий проект «Ангели»


Виставковий проект «Ангели» – знакова подія для української культури і водночас наймасштабніший мистецький проект року. На три місяці у Львові буде створено уніка... детальніше>>Фотовиставка «Славське. Знищені розписи Сосенка»


Автори Evgen Bulavin, Оксана Бойко, Leon Serg і Тетяна Казанцева 12-го травня зробили фото розписів Модеста Сосенка і Юліана Буцманюка у славській церкві Успіння Пресвятої Бог... детальніше>>Виставка «Сценографія Першого театру»


Сучасний театр шукає нові форми вираження.Дар'я Зав'ялова, Богдан Поліщук та Мар'ян Савіцький - це приклади потужних митців, які випрацювали свої авторські стилі, і довели, що суча... детальніше>>

Виставка ікон на ящиках з-під набоїв «Passiones»


Проект Софії Атлантової та Олександра Клименка. Відкриття 19 червня о 16:00.Війна немилосердна. Вона традиційно приносить із собою сльози, руйнування та смерть. Водночас... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
26.06 • сьогодні