всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка-конкурс «Львів очима молоді»


Відкриття 23 травня 2018 року о 12:30.Запрошуємо всіх учасників конкурсу "Львів очима молоді" на відкриття виставки та нагородження!Також запрошуємо усіх хто цікавиться мистецтвом... детальніше>>Фотовиставка «Пляжна послідовність» Кирило Коваленко


Кирило Коваленко - український фотограф, учасник численних виставок в нашій країні і за її межами. Серія кримських пляжів Кирила Коваленка експонувалась в колективних виставках, бу... детальніше>>Виставка «Явір»
Виставка «Явір» • сьогодні


Виставка присвячується пам’яті Юрія Колесника та Героям війни живим і убієннимВиставка творів Юрія покликана боротись супроти душевної деґрадації, розпаду особистості, б... детальніше>>Виставка проектів «Slovenia / ART scanning» та «Photoarchive»


Відкриття виставки проектів, які представлятимуть у Львові Посольство Республіки Словенія в Україні та Консульство Республіки Словенія в Харкові, відбудеться 23 травня о 17:00Важли... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Міжнародна виставка «Деревообробка»


Запам'ятовуємо ці дати, адже саме в ці дні відбудеться найочікуваніша галузева подія - Міжнародна виставка «Деревообробка».Останні тренди, ще більше сенсу, ще більше ко... детальніше>>Виставка живопису Сергія Резніченка «Модерна жінка»


Відкриття з участю автора відбудеться 4 травня, у п’ятницю, о 17:00.Жінки, з якими познайомимося завдяки Сергієві Резніченку, тілесні і чуттєві, свавільні та розкуті, а їхні... детальніше>>Проект «Трансгресія»


Виставка робіт викладачів та студентів кафедри Інтермедійної пластики Університету Коперника з Торуня (Польща).Учасники проекту:д-р Дорота Хілінська,д-р Йоанна Холасцінська,д-р габ... детальніше>>Виставка «Колір молитви - вишиті ікони у радянських тюрмах та таборах»


Відкриття 17 травня о 17:00 Основними експонатами є вишиті на засланні та під час ув’язнення образи та серветки, зокрема, у тюрмі на Лонцького.Ховаючись від пильного ока тюре... детальніше>>Виставка Рейчел Стівенс «Ключ до міста»


Відкриття виставки Рейчел Стівенс "Ключ до міста: три способи уявнити єврейську спадщину у Львові" відбудеться 24 травня о 19:00.Виставка об’єднує три проекти, які досліджуют... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Фінал Ліги Чемпіонів 2018
26.05 • через 2 дні
Зачарований принц
24.05 • сьогодні