всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка «Зоопарк під мікроскопом»


Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів... детальніше>>Виставка живопису «Cosmic Landscapes» творчого тандему M&K group


Проект створили дві молоді художниці Мелінда Бреза та Ксенія Крамар, які об'єднались для спільної творчої роботи у мистецький тандем M&K group. Відкриття 30 листопада о 18... детальніше>>Виставка живопису Катерини Білетіної «Вітчизна»


Відкриття за участю автора 8 грудня, у суботу, о 16:00Чільне місце та інтрига у виставці відведені ремінісценції на картину «Вітчизна» Яцека Мальчевського - головн... детальніше>>Виставка «Табір примусових робіт Янівська - індустрія терору»


На виставці представлено історію табору примусових робіт «Янівська», який протягом німецької окупації 1941-1944 рр. був одним з основних центрів здійснення нацистського... детальніше>>Виставка «Metropolis. Минулі утопії майбутнього»


Основна тема проекту - погляди візіонерів минулого на майбутнє. На виставці представлені погляди митців у площині архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій.КураториПавло... детальніше>>Виставка графіки «Образи Риму в офортах Піранезі»


Виставка вперше познайомить глядачів з творами найвидатнішого гравера італійського мистецтва ХVІІІ ст. Джованні Баттіста Піранезі зі збірки фонду графіки Львівської національної га... детальніше>>Виставка «Віч-на-віч: права людини в цифрову добу»


Запрошуємо на відкриття виставки Pictoric 25 листопада о 15:00Колаборація українських ілюстраторів та німецьких письменників покаже своє бачення стану прав людини та соціально... детальніше>>Виставка Вікторії Ковальчук «Дві книги про мир і війну»


Якщо запитати людей на вулиці, простих перехожих: «Що ви виберете: війну чи мир, любов чи ненависть, хвороби або здоров’я?» - то, переконана, більшість наголосить... детальніше>>Мандрівна виставка «Майдан: простір творчості»


10 грудня 2018 року о 12:30 для представників ЗМІ та о 18:30 для всіх охочих, у Міжнародний День захисту прав людини, у Меморіальному музеї тоталітарних режимів “Територія Те... детальніше>>Виставка графіки Богдани Давидюк «Строщення і надбудови»


Буквальне прочитання слів часто є повнішим поясненням того, що ж ми насправді кажемо. Або навпаки. Це якась недоречність захована в словах, з якою цікаво працювати.  детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс і нічого особистого
20.12 • через тиждень
Пригоди S Миколая
13.12 • через 3 дні