всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
13.05 - 14.05 | 45/550-850 грн | пільга: 0/20 грн | 1291 | 2 | | культурадітямвиставкив приміщенніпасивні розвагиЛНУВМ та БТ


 
Виставка «Нова хвиля французької ілюстрації»


У рамках 14-ї Французької Весни в Україні. Відкриття 26 квітня о 18:00.  детальніше>>Виставка скульптора Адама Мияка «Пінзель/ Мияк. Зустріч»


Виставка польського скульптора, професора Варшавської Академії Мистецтв – Адама Мияка. Експозиція представляє сучасну пластику у дереві, металі, камені.Адам Мияк вже понад 50... детальніше>>Виставка дитячої творчості «КОКО-театр»


КОКО - 6 років! Щиро запрошуємо всіх друзів на щорічну виставку, яка в цьому році присвячена Ляльковому Театру! Наш театр винятковий - у ньому кожна вистава зроблена маленькими руч... детальніше>>Виставка живопису на шовку Анни Атоян «Дотик»


Відкриття у вівторок 25 квітня о 17.00На полотнах Анни Атоян пальчики, долоні, дотики рук і обійми. Часом ніжні, застережливі, грайливі, або привласнюючі. А ще - відчуття подарован... детальніше>>Виставка «Добровольчий батальйон ОУН: два роки війни»


Метою виставки є привернути увагу до Добровольчого батальйону ОУН та його бійців, які впродовж трьох років боронять рідну землю від московської чуми. Під час виставки відвідувачі о... детальніше>>Виставка графіки Катерини Котлярової «В серці - море»


В сюжетах своїх робіт художниця з допомогою графічної техніки ліногравюри розповідає про красу і глибини морського світу.Не можливо не любити море. Його солоний запах, мільйони від... детальніше>>Виставка Юрія Лесюка «Малярство»


В експозиції буде представлено понад півсотні декоративних композицій, наповнених гумором та гротеском. У жанрових сценах з життя Прикарпаття автор декларує власне прочитання народ... детальніше>>Виставка живопису Мирослава Отковича


Відкриття  31 березня о 16.00Мирослав Откович – один з найвідоміших львівських майстрів акварелі. Його роботи вирізняються усіма характерними рисами, властивими лиш... детальніше>>Культурологічний проект «Йов Кондзелевич. Велич і слава. Європейський контекст»


Культурологічний проект присвячений 350-річчю від народження великого українського іконописця Йова Кондзелевича (1667–1740/48) презентує творчість Йова Кондзелевича в контекс... детальніше>>Фотовиставка «Курорт Трускавець. Обличчя в часі»


Музей міста-курорту Трускавця і кав’ярня-галерея «Штука» запрошують на відкриття фотовиставки і розмову про те, як змінювався відпочинок у славнозвісному курорті... детальніше>>КІНО

Ідеаль
30.04 • сьогодні
Концерт гурту «Rockoko» на даху
06.05 • через тиждень