всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Фестиваль писанок 2019


Великдень – «Великий день» для єдності родини. Це час, коли рідні та друзі ходять один до одного на гостини, збираються за урочистим столом, з добрими думками піс... детальніше>>Виставка «Весняний салон» 2019


Щорічна масштабна виставка у Львівському палаці мистецтв від Львівської обласної організації Національної спілки художників України! Виставка-конкурс, учасниками якої є лише члени... детальніше>>Виставка роботів та трансформерів


Вперше у Львові!Виставка Роботів&трансформерів з металу в натуральну величину. детальніше>>Виставка «Флора та фауна: життя на межі»


Кожного дня ми чуємо про забруднення навколишнього середовища,глобальне потепління та міри,які варто приймати для покращення ситуації.Але чи знаємо ми, насправді,яке обличчя мають... детальніше>>Виставка Юрка Дячишина «Terra Galicia»


Terra Galicia – це проект про землю і краєвиди Галичини, її просту красу, різноманітність та настроєвість, ландшафти, що зазвичай залишаются візуально ігнорованими, через сво... детальніше>>Виставка «Іван Левинський. Імпульс»


Відкриття 26 березня 18:00.Виставка «Іван Левинський. Імпульс» – це перший захід Року Левинського, що був проголошений з метою вшанування 100-річчя з Дня сме... детальніше>>Виставка «Peryferium» Володимир Топій і Марія Гоїн


Відкриття 16 квітня о 18:00. Периферія - це коло, але і не коло...Це те, що знаходиться поза центром...Коло - це сама периферія і коло і периферія і центр...Латинське сло... детальніше>>Виставка кераміки Василя Бабія «Великодня інсталяція «РАЙ·це»


Скульптури митця повітряні, динамічні та поетичні водночас, вони переносять глядачів у неймовірний казковий світ автора. Кожний витвір захоплює і надихає на творчість, спонукає до... детальніше>>Виставка художників Івано-Франківщини «Обрії»


40 картин на 4-х художників!Живописці Івано-Франківської обласної організації Національної Спілки художників України представлять свої роботи у спільній виставці «Обрії»... детальніше>>Виставка Петра Старуха та Ігоря Колісника «Форма і колір»


Проект продемонструє творчі доробки авторів у сфері скульптури та живопису.Відкриття 18 квітня (четвер) о 18:00 Матеріалізація наших творчих задумів підійшла до одного зі свої... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Easter Hype»
28.04 • через тиждень
Lviv kids fashion show 2019
05.05 • через 2 тижні

КУЛЬТУРА

Концерт «Torban Folk Band»
29.04 • через тиждень
День міста Львова 2019
04.05 • через тиждень